جهش تولید | شنبه، ۱۷ خرداد ۱۳۹۹

تکمیل پروژه های نیمه کاره ساری 19 سال زمان می برد - نمایش محتوای خبر

 

 

تکمیل پروژه های نیمه کاره ساری 19 سال زمان می برد

به گزارش خبرنگار مهر، جواد واحدی پیش از ظهر شنبه در جلسه تودیع و معارفه بخشدار رودپی جنوبی که در دانشگاه پیام نور مرکز ساری برگزار شد با بیان اینکه فضای همدلی و کار وتلاش در مرکز استان مستقر شده است افزود: با وجود مشکل ترافیک پس از 37 سال این مشکل با افتتاح کمربندی شمالی و پیگیریهای انجام شده در یک سال اخیر به سرانجام خواهد رسید.

این مسول افزود:امیدواریم با قابلیتهایی که در استان وجود دارد ما به پیشرفت در خور شان مرکز استان دست یابیم.

تشکیل ستاد توسعه استان فرماندار ساری با اشاره به تشکیل ستاد توسعه استان به دستور ربیع فلاح گفت: این  ستاد با رویکرد عمرانی ،کشاورزی ،صنعت و بهداشت و درمان و گردشگری شکل گرفته است .

وی افزود : در ستاد توسعه استان از سیاست زدگی و پیروی از سیاست باید دوری کرد زیرا این امر به توسعه استان صدمه خواهد زد و برنامه هابه خوبی پیش نمی رود.

جواد واحدی با اشاره به حوزه  گردشگری گفت: فضای خوبی در این زمینه ایجاد نشده  است، درحالیکه در زمینه گردشگری به یک بانک اطلاعاتی قوی نیازمندیم و پتانسیلهای گردشگری ما باید به صورت یک بانک اطلاعاتی قوی توسط افراد دانشگاهی تهیه و تدوین شود.

وی در ادامه افزود: قدرت گردشگری که در مرکز استان  وجود دارد در هیچ کجای استان وجود ندارد قابلیت جنگل و دریا با فاصله 10 کیلومتر در هیچ کجا  وجود ندارد و این بهترین شکل برای سرمایه گزاری و گردشگری است.

واحدی گفت: همه در عرصه خدمت قوی هستند ولی باید یک حرکت و پویای وجود داشته باشد و تغییر در حرکت و پویایی است این جلسه تودیع نیست بلکه سپردن کار و تحول و تحرک است.

وی با بیان اینکه تغییر مدیریت رشد و پیشرفت  جامعه هدف است، افزود: عادل روحی بخشدار رودپی جنوبی کارنامه کاری خوبی داشته است.

وی افزود: بخشداری جای خدمت کردن است جای نظریه پردازی نیست.اشرافیت موضوع ،اشتغال مولد باید ایجاد شود واز سرمایه گزاران دعوت شود در عرصه گردشگری و صنعت ورود داشته باشند.

فرماندار ساری اظهار داشت: برگزاری یادواره شهدا در استان برای ترویج فرهنگ شهادت با قوت و قدرت تمام و همکاری و همدلی انجام شد.

وی با اشاره به همدلی و همفکری که در سایه و حدت و همگرایی و تعامل مردم با دولت و دولت با مسولین نظام ایجاد شده افزود: در فضای اقتصادی هم تثبیت قیمتها را داشته ایم.

واحدی گفت: با همه سختیها و تحریمها مدیریت خوبی با فضای همدلی و وحدت در جامعه ایجاد شده است.

وی با اشاره به تشکیل فضای مناسب بین المللی  افزود: توافقات در سایه سار عزت و سربلندی  و فرمایشات رهبری در این عرصه شکل گرفته تا فضای عاری از خشونت در سازمان ملل حاکم شود .

فرماندار ساری تاکید کرد:در حوزه ساری هم با حضور استاندار دولت تدبیر و امید اتفاقات قابل توجهی روی داده که توسعه همه جانبه استان را در پی خواهد داشت .

وی در پایان از زحمات عادل روحی تشکر و شهرام مهدوی را به سمت بخشدار جدید رودپی جنوبی معرفی کرد.