جهش تولید | شنبه، ۱۷ خرداد ۱۳۹۹

تکمیل پارک موزه دفاع مقدس در مازندران ضروری است - نمایش محتوای خبر

 

 

تکمیل پارک موزه دفاع مقدس در مازندران ضروری است

تکمیل این طرح مهم و اساسی عامل مهمی در انتقال حماسه ها و رشادت های دوران دفاع مقدس به نسل های آینده و همچنین حفاظت و پاسداری از ارزش های نظام اسلامی است.
ˈعلیرضا یونسیˈ روز یکشنبه در جلسه هم اندیشی برای تکمیل پارک موزه دفاع مقدس مازندران افزود: همه ما وظیفه داریم رشادت هایی که در دوران دفاع مقدس انجام شد را به نسل های آینده انتقال دهیم.

وی اظهارداشت: انقلاب اسلامی با همدلی مردم و هدایت پیامبرگونه امام خمینی(ره) به ثمر نشست و پرچم آزادگی مردم ایران اسلامی در سراسر جهان به اهتزاز درآمد.

وی گفت: مردم مازندران با حضور حماسی در عرصه های مختلف به ویژه هشت سال دفاع مقدس ، نقش بسیار برجسته ای ایفا کردند و تکمیل طرح احداث پارک موزه دفاع مقدس استان ازجمله مطالبات به حق مردم این منطقه است.

معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران با اشاره به رشادت های رزمندگان اسلام در هشت سال دفاع مقدس ، افزود: با اتخاذ راهکار درست و اصولی دستاوردهای هشت سال جنگ تحمیلی باید در جامعه ترویج و نهادینه شود.

یونسی با اعلام حمایت استانداری مازندران از طرح های در دست اجرا در پارک موزه دفاع مقدس مازندران گفت: احداث پارک موزه دفاع مقدس در استان با مدیریت کسانی در دست اقدام است که خود اهل جهاد و شهادت هستند.

وی با اشاره به رشادت های انجام شده در دوران دفاع مقدس گفت: ایران اسلامی در دوران دفاع مقدس با دست خالی بر علیه ظلم و ستم ایستادگی کرد و نتیجه آن سرفرازی و عزت برای این مرز و بوم بود.

وی تاکید کرد مدیران دستگاههای اجرایی ذیربط تلاش کنند تا نیارهای پارک موزه دفاع مقدس مازندران تامین شود.

عملیات اجرایی احداث پارک موزه دفاع مقدس از حدود 3سال پیش در زمینی به وسعت 70هکتار در حاشیه رودخانه تجن در محدوده شهرستان سار ی آغاز شده است .