جهش تولید | شنبه، ۲۷ دی ۱۳۹۹

تکمیل و آسفالت پارکینگ پارک جزیره فریدونکنار - نمایش محتوای خبر

 

 

تکمیل و آسفالت پارکینگ پارک جزیره فریدونکنار

شهردار فریدونکنار از تکمیل و آسفالت پارکینگ پارک جزیره این شهر ساحلی و توریستی خبر داد.

تکمیل و آسفالت پارکینگ پارک جزیره فریدونکنار

علی خان بابایی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان فریدونکنار با اشاره به اینکه پارک جزیره شهرداری فریدونکنار در ماه‌های گذشته خیلی مورد توجه و بهره‌برداری بهینه شهروندان و مسافران نبود، اظهار کرد: شهرداری و شورای اسلامی شهر فریدونکنار با توجه به شرایط مکانی و نیاز منطقه تصمیم گرفت در اقدامی که مورد پسند شهروندان فریدونکناری است، پارکینگ عمومی مناسبی در کنار پارک جزیره احداث کند.

شهردار فریدونکنار با اشاره به اینکه این پروژه با همت شهرداری و شورای اسلامی شهر فریدونکنار در مدت دو ماه به پایان رسید تا مردم از نزدیک شاهد به ثمر رسیدن این طرح و بهره‌برداری از آن باشند، ادامه داد: شهرداری فریدونکنار در کنار این عملیات احداث پارکینگ، اجرای لوله‌گذاری در عرض پارکینگ به سمت رودخانه مرکزی به مسافت تقریبی 80 متر برای دفع آب‌های سطحی خیابان ولیعصر (عج) را در دست اقدام داشت.

وی از احداث کانال با عرض تقریبی چهار متر و طول 80 متر برای تغییر مسیر رودخانه حاشیه پارک جزیره خبر داد و خاطرنشان کرد: نگرانی‌های مردم این منطقه به دلیل طغیان و آبگرفتگی در نیمه دوم سال همیشه در این منطقه وجود داشته که با اجرای این طرح برطرف شده است.

خان بابایی با تقدیر از اقدامات کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر فریدونکنار، بیان کرد: برنامه‌ریزی و مصوبات خوبی برای توسعه عمران و آبادانی شهر ساحلی و توریستی فریدونکنار در شورای شهر تحقق یافته است.

شهردار فریدونکنار از تکمیل و آسفالت پارکینگ جزیره و تکمیل سرویس بهداشتی پل میلاد خبر داد و اظهار کرد: احداث جدول وسط و آسفالت کوچه شهید ضربی روبه‌روی سینمای سابق تحقق یافته و تعریض، احداث و زیرسازی خیابان پشت بازار روز و شیلات برای کم کردن ترافیک خیابان اصلی شهر شروع شده است.

وی اتصال از خیابان جنب بانک ملی از پل مرکز شهر به پل میلاد، احداث جدول وسط و آسفالت پشت و جنب مسجد امام سجاد (ع)، زیرسازی و آسفالت خیابان 24 متری غربی تا تالار رز، اجرا و احداث جدول وسط کوچه شهید باقری، صدور پروانه ساختمانی، رسیدگی به پرونده‌های ساخت و ساز غیرمجاز و کار‌شناسی املاک را نیز در این لیست عملکردی قرار داد.

خان بابایی از تهیه طرح‌های تفصیلی معابر اصلی و فرعی خبر داد و اظهار کرد: صدور گواهی عدم خلاف و پایان کار ساختمانی، پاسخ به استعلامات مردمی، جمع‌آوری متکدیان سطح شهر، جمع‌آوری بنر‌ها و تابلوهای بدون مجوز و جمع‌آوری تابلوهای هشتی سطح شهر را نیز داشته‌ایم.

وی در ادامه تشریح گزیده‌ای از عملکرد شهرداری فریدونکنار در این بخش از جمع‌آوری ماشین‌های سیار میوه و تره‌بار در حاشیه خیابان‌ها، سرویس‌دهی مسافران در پلاژ شهرداری و پارک لاله، جمع‌آوری نخاله‌های ساختمانی، زیباسازی شهر با افزایش میزان گلکاری فصلی و اجرای برنامه درختکاری و افزایش سرانه فضای سبز در شهر ساحلی و توریستی فریدونکنار نام برد.

شهردار فریدونکنار از پاکسازی سواحل این شهرستان توسط نیروهای شهرداری خبر داد و گفت: در اختیار گذاشتن سطل زباله کاغذ بین دستگاه‌های اجرایی و مدارس، تسطیح میدان زباله و سم‌زدایی و آهک‌پاشی، لایروبی رودخانه، اتلاف سگ‌های ولگرد در سطح شهر، آهک‌پاشی کانیوو و جوی‌ها، از بین بردن علف‌های هرز و کنترل ساخت‌وساز در سطح شهر و تخریب و رفع تصرف زمین‌های متصرفی از جمله عملکرد شهرداری فریدونکنار بوده است.