جهش تولید | جمعه، ۳ بهمن ۱۳۹۹

تکمیل محور سوادکوه اولویت کاری مسؤولان باشد - نمایش محتوای خبر

 

 

تکمیل محور سوادکوه اولویت کاری مسؤولان باشد

امام جمعه زیراب سوادکوه با اشاره به کشته و زخمی شدن 110 نفر در منطقه بالازیراب محور سوادکوه، خواستار تکمیل این محور شد.

تکمیل محور سوادکوه اولویت کاری مسؤولان باشد

ه گزارش خبرگزاری فارس از سوادکوه‌، حجت‌الاسلام محمد‌زمان رضایی در خطبه‌های نماز جمعه زیراب سوادکوه با اشاره به گستردگی مراسم‌های محرم و عزاداری امام حسین(ع)، گفت: «گاندی» رهبر هندوستان با درس از قیام امام سوم شیعیان، مردم هند را از دست استعمار‌گران نجات داد و استفاده از عبرت‌های عاشورا سبب پویایی ملت‌ها می‌شود.

وی با بیان اینکه علامه حلّی با سر و پای برهنه به عزاداری حسینی می‌پرداخت، افزود: علامه حلی اعتقاد داشت که امام عصر (عج) هم با سر و پای برهنه در مراسم عزاداری امام حسین (ع) شرکت می‌کند.

امام جمعه زیراب سوادکوه به حادثه تصادف روز گذشته در منطقه بالا‌زیراب سوادکوه اشاره و خاطر‌نشان کرد: منطقه بالا زیراب شهر زیراب در طول سال‌های اجرایی شدن محور سوادکوه شاهد 110 کشته و زخمی بود که لیست اسامی به پیوست وضعیت آن به مسؤولان ملی و استانی ارسال شد.

این مسؤول خواستار اولویت مسئولان مرتبط با محور سوادکوه برای ساخت زیر‌گذر در منطقه بالا‌زیراب شد و افزود: تکمیل محور سوادکوه در اولویت مسؤولان قرار گیرد.

رضایی از حضور گسترده مردم در اجتماع بزرگ عزاداران حسینی در محوطه امام‌زاده عبدالحق(ع) زیراب سوادکوه که بازتاب بین‌المللی و ملی و استانی داشت، تشکر کرد.