سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

تکمیل سدهراز آمل مهم تر از ساخت سد درلاریجان است - نمایش محتوای خبر

 

 

تکمیل سدهراز آمل مهم تر از ساخت سد درلاریجان است

'ربیع فلاح جلودار' در پاسخ به سوال خبرنگار ایرنا گفت: تا هر زمانی ساخت سد هرازآمل به پایان برسد، در خصوص ساخت سد در لاریجان تصمیم گیری می کنیم .

وی افزود: برای شتاب بخشیدن به روند ساخت سدهراز آمل که برای تامین آب مورد نیاز بیش از 100هزارهکتار زمین کشاورزی و آب شرب یک میلیون شهروند شهرهای مرکزی مازندران دارای اهمیت است ، از معاون اول رئیس جمهور خواستیم که اعتبارهای مورد نیاز ساخت این سد تامین شود که روند آن نیز درحال انجام است.

استاندارمازندران تصریح کرد: مهار آب های سطحی در مازندران یک اصل مهم در برنامه ریزی استان است که با ساخت سدهای در دست اقدام کمک زیادی به این مهم خواهد شد.

فلاح همچنین در خصوص نرخ بیکاری در مازندران و وضعیت آن در مقایسه با استانهای دیگر گفت: شاخص های آماری بر اساس استانداردهاست و شمار افرادی که متقاضی اشتغال در استان هستند، بیش از 12 است.

وی، به برگزاری همایش فرصتهای سرمایه گذاری در مازندران و برگزاری همایشی تحت همین عنوان پنجشنبه همین هفته در استان اشاره کرد وافزود: این همایش روز پنجشنبه همین هفته با حضور لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی در محل مجتمع رفاهی وتفریحی نفت محمودآباد در خصوص ظرفیت ها وبرنامه های استان برای جذب سرمایه گذاران برگزار می شود.

استاندار مازندران همچنین در خصوص برنامه استانداری برای تغییرات آینده در سطح فرمانداران نیز یادآورشد: تغییرات در سطح برخی از فرمانداری های استان انجام شده و برخی از فرمانداران گذشته نیز در حال حاضر در سمتهایشان باقی خواهند ماند.