جهش تولید | شنبه، ۱۵ آذر ۱۳۹۹

تکمیل دو طرح درون شهری در اولویت کار شهرداری آمل قرار گرفت - نمایش محتوای خبر

 

 

تکمیل دو طرح درون شهری در اولویت کار شهرداری آمل قرار گرفت

احمد امیرسلیمانیˈ روز چهارشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: احداث ˈ بلوار ولایتˈ و ˈبلوار سردار شهید قاسمیˈ دو طرح مهم عمرانی شهرداری آمل در حوزه شهری است که با اجرای این دو طرح از تراکم ترافیکی شهر آمل به طور قابل توجهی کاسته می شود .

وی افزود: خوشبختانه با نظر مثبت اعضای شورای اسلامی شهرداری آمل، اعتبارات مورد نیاز این دو طرح دو بزرگ شهرداری تامین و برای اجرا در دستور کار شهرداری قرار گرفته است.

شهردار آمل با بیان اینکه همراهی وهمکاری همه جانبه مردم با شهرداری در پرداخت به موقع عوارض شهری باعث فراهم شدن امکانات در مجموعه شهری می شود، تصریح کرد: در همین راستا شهرداری آمل در سال گذشته طرح های مهم عمرانی را در حوزه کاهش تراکم ترافیک شهری ونیز زیبا سازی شهری انجام داده است.

امیرسلیمانی اضافه کرد: افتتاح پل روگذر مرحوم سید محمود کاظمی دینان نماینده سابق مردم آمل درمجلس شورای اسلامی در تقاطع خیابان جانبازان و طالب آملی در پیش از آغاز سال جدید از مهمترین این طرح ها است که با هدف روان سازی ترافیک اجرا شده است .

وی ادامه داد: بهره برداری از بلوار بزرگ سردار شهید احمد امین طبرسی، به عنوان بزرگترین طرح در بافت فرسوده شهری کشور ، اجرای میدان شهدای ششهم بهمن، افزایش تعداد پارک های محلات و فراهم شدن صدور الکترونیکی پروانه های ساختمانی، نخستین بار در مازندران توسط شهرداری آمل به متقاضیان با استفاده از سامانه ˈ جی ای اسˈ از مهمترین طرح هاست که توسط شهرداری آمل در سال گذشته اجرا شده است.

شهردارآمل تصریح کرد: با تدبیر اعضای شورای اسلامی شهر و همت مجموعه کارکنان شهرداری و سازمان های وابسته سال خوبی سپری شد.

وی، محقق شدن بودجه پیش بینی شده سال گذشته شهرداری وسازمان های وابسته را ناشی از تلاش همکاران و اعتماد شهروندان به مجموعه شهرداری دانست و یادآورشد: نتیجه اعتماد پرداخت بموقع عوارض و بدهی های شهروندان به مجموعه شهرداری باعث فراهم شدن امکانات به مجموعه شهری شد.

شهرآمل بیش از 250هزارنفر جمعیت دارد.