سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۱ فروردین ۱۴۰۰

تکمیل باغ موزه مازندران نیازمند بسیج مسؤولان است - نمایش محتوای خبر

 

 

تکمیل باغ موزه مازندران نیازمند بسیج مسؤولان است

مدیرکل حفظ و نشر آثار و ارزش‌های دفاع مقدس مازندران با اشاره به اینکه خانواده‌های شهدا پیگیر احداث باغ موزه دفاع مقدس مازندران هستند، گفت: مسؤولان بسیج شوند تا احداث باغ موزه به نتیجه برسد.

تکمیل باغ موزه مازندران نیازمند بسیج مسؤولان است

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، عبدالله ملکی صبح امروز در جلسه بررسی وضعیت باغ موزه دفاع مقدس استان، با بیان اینکه از خانواده‌های شهدا درباره به سرانجام نرسیدن این پارک موزه خجالت می‌کشیم، اظهار کرد: خانواده شهدا از ما سوال می‌کنند در مدت هشت سالی که احداث باغ موزه شروع شده چه اقدامی انجام دادید.

وی با بیان اینکه ما به‌دنبال فرهنگ‌سازی از طریق راه شهدا و آزادگان هستیم، تصریح کرد: باغ موزه دفاع مقدس مازندران، مجموعه‌ای سه منظوره است که اشتغال‌زایی را هم در پی دارد.

مدیرکل حفظ و نشر آثار و ارزش‌های دفاع مقدس مازندران گفت:‌ خانواده‌های شهدا پیگیر احداث باغ موزه دفاع مقدس مازندران هستند.

ملکی با اشاره به نقش تاثیرگذار فرمانداری ساری در روند اجرایی باغ موزه دفاع مقدس مازندران، گفت: مسؤولان بسیج شوند تا احداث باغ موزه به نتیجه برسد.

فرماندار ساری نیز با بیان اینکه باغ موزه دفاع مقدس می‌تواند آبروی مرکز استان باشد، بیان کرد: باغ موزه به‌گونه‌ای طراحی شده که قرار است به شکل عمومی درآید و همه مردم بتوانند از این فضا استفاده کنند.

احمد حسین‌زادگان اظهار کرد: باغ موزه دفاع مقدس مازندران علاوه بر اینکه مکانی برای به نمایش گذاشتن آثار جنگ است بلکه یک مجموعه تفریحی را هم در دل خود دارد و می‌تواند بخشی از انتظارات فرهنگی مردم را پاسخگو باشد.

وی با اشاره به اینکه نزدیک به یک دهه است که احداث مرکز فرهنگی دفاع مقدس مازندران در مرکز استان آغاز شده و زودتر باید به نتیجه برسد، گفت: این مجموعه، کاری ماندگار و سرمایه‌ای برای مردم است.