جهش تولید | چهارشنبه، ۸ بهمن ۱۳۹۹

تکمیل باغ موزه دفاع مقدس مازندران نیازمند مشارکت همه دستگاه‌های اجرایی است - نمایش محتوای خبر

 

 

تکمیل باغ موزه دفاع مقدس مازندران نیازمند مشارکت همه دستگاه‌های اجرایی است

استاندار مازندران گفت: تکمیل باغ موزه دفاع مقدس در مازندران نیازمند مشارکت همه دستگاه‌های اجرایی است.

تکمیل باغ موزه دفاع مقدس مازندران نیازمند مشارکت همه دستگاه‌های اجرایی است

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، ربیع فلاح جلودار پیش از ظهر امروز در جلسه هیأت امنای حفظ ارزش‌های دفاع مقدس که در استانداری مازندران برگزار شد، ضمن گرامیداشت یاد و خاطر امام و شهدا به ویژه 31 شهید مدافع حرم، اظهار کرد: 24 خرداد سالروز حماسه سیاسی که در سراسر کشور به ویژه در مازندران به نحو شایسته‌ای در سال 92 ایجاد شد.

وی با تاکید براینکه حفظ ارزش‌های دفاع مقدس بر همه واجب است، افزود: با توجه به محدودیت‌های اقتصادی اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس متعهدانه کار می‌کند.

استاندار مازندران با اشاره به اینکه اگر مشکلات اقتصادی حل نشود نمی‌توانیم در رفع مشکلات فرهنگی و اجتماعی فائق آییم، اضافه کرد: با توجه به محدودیت‌های اقتصادی و تحقق شعار اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل برای پیشبرد کار باید از تفکر جهادی و انقلابی استفاده شود.

این مسؤول 27 خرداد را سالروز تشکیل جهاد سازندگی دانست و گفت: این سازمان سال‌های نخست شکل‌گیری انقلاب اسلامی تشکل و با هدف رفع محرومیت و حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی با همکاری سپاه کربلای مازندران در مازندران نقش اثرگذاری داشته است.

فلاح با بیان اینکه حضور 40 هزار مازندرانی در اردوی راهیان نور گام مؤثر در ترویج فرهنگ عظیم ایثار و شهادت در سطح کشور و استان است، تصریح کرد: اردوی راهیان نور سبب ماندگار فرهنگ ایثار و شهادت می‌شود و این اقدام باید در استان استمرار داشته باشد.

وی با تاکید براینکه احداث باغ موزه دفاع مقدس بخش فرهنگی وطایف ما در حوزه فرهنگ ایثار و شهادت است، گفت: اقدامات عمرانی باغ موزه دفاع مقدس متعلق به یک دستگاه نیست و نیازمند مشارکت همه دستگاه‌های اجرایی و مردم است.

رئیس شورای اسلامی شهر ساری نیز با اشاره به اینکه مازندران دارای دستگاه‌ها و سازمان‌های اقتصادی است و اصناف دفاع مقدس را به مدت هشت سال پشتیبانی می‌کردند، تصریح کرد: برای احداث باغ موزه دفاع مقدس نیازمند مشارکت همه دستگاه‌های اجرایی هستیم.

علیجان شمشیربند با بیان اینکه دوران دفاع مقدس با مدت زمان کوتاه به پیروزی رسید، اظهار کرد: پیروزی جمهوری اسلامی در دوران دفاع مقدس ناشی از فرهنگ ایثار و شهادت و به‌کارگیری قوای جهادی بوده است.