جهش تولید | شنبه، ۲۷ دی ۱۳۹۹

تولید فیلم سینمایی 'پایان رویاها' در مازندران کلید خورد - نمایش محتوای خبر

 

 

تولید فیلم سینمایی 'پایان رویاها' در مازندران کلید خورد

مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مازندران از اغاز تولید فیلم سینمایی 'پایان رویاها' در این استان خبر داد.

تولید فیلم سینمایی 'پایان رویاها' در مازندران کلید خورد

به گزارش روز سه شنبه روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان مازندران، قاسم عزیززاده گرجی افزود: فیلم سینمایی ' پایان رویاها' به کارگردانی محمد علی طالبی از نویسندگان و کارگردانان برجسته کشور در شیرگاه ساخته می شود.
وی اظهار داشت: در این فیلم که تهیه کننده آن بر عهده مدیریت امور سینمایی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کشور است، تعدادی از بازیگران حرفه ای سینمای ایران نقش آفرینی می کنند.
وی یاد آور شد: داستان فیلم فوق در مورد کودکی است که در زندگی اش دچار مشکل می شود و بینایی اش را در مقطعی از دست می دهد. این کودک با درمان های صورت گرفته به تدریج سلامتی اش را بدست می آورد و درفرایند درمان با مواردی روبرو می شود که در روحیه اش اثر گذاشته و به درک بهتری از مفهوم زندگی دست می یابد.
محمد علی طالبی نویسنده و کارگردان فیلم سینمایی ' پایان رویاها' در باره علت انتخاب لوکیشن فیلم جدید خود در مازندران گفت: با توجه به تنوع تصویری موجود در این استان و نزدیکی دریا ، جنگل، رودخانه و کوه در کنار هم و همچنین فاصله نزدیک با تهران ترجیح دادم تا در منطقه 'لفور' شهر شیرگاه این فیلم را تولید کنم.
طالبی , سریال ها و فیلم های متعددی از جمله سریال گل پامچال و فیلم 'چکمه' را در کارنامه هنری خود دارد.