رونق تولید ملی | شنبه، ۲۷ مهر ۱۳۹۸

تولید خانواده های روستایی مازندران در یک نمایشگاه ارائه می شود - نمایش محتوای خبر

 

 

تولید خانواده های روستایی مازندران در یک نمایشگاه ارائه می شود

مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری مازندران از ارائه و عرضه تولیدات و محصولات خانواده های روستایی استان در قالب نمایشگاه بزرگ خبرداد .

تولید خانواده های روستایی مازندران در یک نمایشگاه ارائه می شود

مریم جمشیدی روز یکشنبه به خبرنگار ایرنا گفت : این نمایشگاه از 24 تا 27 آذرماه امسال در نمایشگاه بین المللی مازندران واقع در قائمشهر برگزار می شود .
وی با اشاره به اینکه شرکت کنندگان در 45 غرفه این نمایشگاه تولیدات و توانمندی های خود را برای عرضه و فروش به بازدید کنندگان ارائه می کنند ، ادامه داد :خانوارهای روستایی تمامی نقاط مازندران در مدت برگزاری نمایشگاه ، تولیدات خود را در بخش های مختلف پوشاک، مواد غذایی،آفرینش های هنری ، صنایع دستی و بومی عرضه می کنند .
مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری مازندران پیش بینی کرد بیش از یکصد نفر در این نمایشگاه مبادرت به عرضه کالا و محصولات خود بکنند .
وی 15 تا 21 را ساعات بازدید از این نمایشگاه در روزهای برپایی آن برشمرد .
جمشیدی راه اندازی بازارچه های دائمی فروش تولیدات بانوان را از خواسته ها وپیگیری های اداره کل بانوان و خانواده استانداری مازندران برشمرد و ادامه داد : براساس تصمیم اتخاذ شده راه اندازی این بازارچه در تمامی شهرهای مازندران در دستور کار قرارگرفته است .
به گفته جمشیدی با وجود نامه نگاری و پیگیری های صورت گرفته با فرمانداران وشهرداران ، متاسفانه تاکنون این امر محقق نشده است و هنوز یک بازارچه دائمی فروش تولیدات بانوان در مازندران شکل نگرفته است.
وی خاطرنشان کرد : راه اندازی بازارچه دائمی می تواند در ایجاد فضای مناسب برای عرضه تولیدات بانوان مازندران تاثیر بسزایی داشته باشد .
مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری مازندران از امضای تفاهم نامه فی مابین این اداره کل و صندوف کارآفرین بیمه خبرداد و ادامه داد : از اعتبار 60 میلیارد ریالی سال گذشته تاکنون 70 درصد آن جذب شده است .
وی سقف تسهیلات پرداختی به هر نفر را 300میلیون ریال اعلام کرد و گفت که کارمزد این تسهیلات چهار درصدی است .