جهش تولید | یک‌شنبه، ۴ آبان ۱۳۹۹

تولد بهاری 183 نوزاد در میاندورود - نمایش محتوای خبر

 

 

تولد بهاری 183 نوزاد در میاندورود

حسین کاکویی امروز در گفت‎وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان میاندورود اظهار داشت: افرادی که برای نخستین‌بار شناسنامه آنها عکس‎دار می‎شود و یا تغییر مشخصات در شناسنامه داشته باشند، می‎توانند با مراجعه به این اداره درخواست کارت ملی هوشمند کنند.

وی با اشاره به انجام عملیات صدور شناسنامه مکانیزه در این اداره گفت: برای شهروندانی که شناسنامه آنها مستعمل شده و یا تغییر مشخصات داشته باشد، شناسنامه مکانیزه صادر می‎شود.

رئیس اداره ثبت احوال میاندورود از ولادت تعداد 183 نفر در سه ماهه نخست در شهرستان خبر داد و افزود: در سه ماه نخست امسال شاهد 183 تولد و 37 فوت در میاندورود بوده‌ایم.

این مسئول از وقوع 91 مورد ازدواج نیز طی این مدت خبر داد.

وی از ارائه خدمات مربوط به دریافت کارت ملی هوشمند در این اداره خبر داد و بیان داشت: کلیه اقدامات اعم از پرداخت هزینه، انگشت‎نگاری و عکس‎برداری در ثبت احوال میاندورود انجام می‎شود.

کاکویی در پایان از دریافت مبالغ فیش‎های واریزی مراجعان در این اداره خبر داد و افزود: مراجعان می‎توانند برای صرفه‌جویی در وقت خود کارت بانکی به همراه داشته باشند.

به گزارش فارس، شهرستان میاندورود دارای بیش از 56 هزار نفر جمعیت در 45 روستا و یک شهر است که بیش از 85 درصد آن را روستاییان و 90 درصد جمعیت را کشاورزان تشکیل می‏‌دهند.