جهش تولید | شنبه، ۱۶ فروردین ۱۳۹۹

توقیف 2 دستگاه کامیونت کالای قاچاق در محور سوادکوه - نمایش محتوای خبر

 

 

توقیف 2 دستگاه کامیونت کالای قاچاق در محور سوادکوه

فرمانده انتظامی مازندران از توقیف 2 دستگاه کامیونت حامل کالای قاچاق در محور شهرستان سوادکوه خبر داد.

توقیف 2 دستگاه کامیونت کالای قاچاق در محور سوادکوه

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، سردار سید محمود میر فیضی در حاشیه همایش سراسری رؤسای پلیس امنیت عمومی استان، در جمع خبرنگاران از توقیف دو دستگاه کامیونت حامل کالای قاچاق، به ارزش یک میلیارد ریال در محور شهرستان سوادکوه خبر داد.

وی افزود: در طرح برخورد و مقابله با قاچاق کالا و ارز در سطح استان، مأموران پلیس آگاهی شهرستان سوادکوه، حین انجام مأموریت و کنترل مبادی ورودی و خروجی استان، در این محور موفق شدند، دو دستگاه کامیونت ایسوزو حامل کالای قاچاق را شناسایی و متوقف کنند.

فرمانده انتظامی مازندران تصریح کرد: مأموران در بازرسی از این خودورها موفق شدند، مقادیر زیادی کالای قاچاق شامل مواد غذایی و خوراکی، شکلات، نسکافه، وسایل و لوازم آرایشی، انواع لوازم پزشکی، لاستیک خودرو، لوازم ورزشی با مارک‌های مختلف خارجی کشف کنند.

این مسؤول ارزش ریالی کشفیات کالای قاچاق در این عملیات پلیسی را یک میلیارد ریال اعلام کرد و ادامه داد: در این ارتباط دو متهم به قاچاق کالا شناسایی و دستگیر و پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضایی شدند.

میرفیضی با اشاره به عزم جدی پلیس در مقابله با قاچاق کالا، گفت: در راستای فرامین مقام معظم رهبری و تحقق شعار اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل، پلیس با هرگونه عوامل ناامنی که سبب ضربه به اقتصاد کشور شود، برابر قانون به شدت برخورد می‌کند.