سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۵ فروردین ۱۴۰۰

توفیق خدمت - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

توفیق خدمت

تهیه کننده و کارگردان:عباس یزدان پناه
تصویربرداران:اسماعیل رجبی-عباس یزدان پناه
تدوین:فرزین اصغریان-میلاد بابازاده-اسماعیل رجبی
گوینده متن:مریم دلفانی
 

در كوچه دل، صداى پاى عشق مى‌آید؛ برخیز دلا! تا خیمه ظلمت از زمین برچینیم و همچون صبح - صادقانه - از خواب گران، برون رویم و از عطر حضور آفتاب، سرشار شویم. برخیز تا مضمون غریب عشق را بر جان پاییزدلان، جارى كنیم...
مى‌خواهم براى دست‌هاى پینه بسته كشاورزان، دل بسوزانم. مى‌خواهم سرود رهایى را با هم‌نام مظلوم همیشه تاریخ بخوانم؛ با او كه آواى عاشقانه‌اش را تا دور دست‌هاى روستایى‌ترین آدمیان فریاد كرد. او كه در خاكى افلاكى به گستره تاریخ انسان، در برابر تمامت كفر، قد علم كرد و پرچم خونین فتح را بر گلدسته‌هاى غریب مسجد لاله برافراشت.
و ما بسیجى هستیم؛ پیام آورانى كه محو هر چه زشتى را به نمازى عاشورایى، قامت بسته‌ایم. و ما با شوق زیباى رفتن آمده‌ایم تا در اوج غربت و كرامت، تا بى‌نهایت عشق برویم؛ هر چند زمان، سكوت كرده است .
توفیق خدمت برنامه ای ترکیبی است  در رابطه با نقش بسیج سازندگی و دستاوردهای 40 سالگی انقلاب  است که با آیتمهای :نریشن-گزارش-وله-نماهنگ-سرود-وله-فرمایشات رهبری و ... ارایه می شود.
تاسیس بسیج و حرکت های جهادی-نقش گروههای جهادی-بسیج و اقتصاد مقاومتی-بسیج و خدمت رسانی-بسیج و محرومیت زدایی-بسیج و عمران و آبادانی-بسیج و مسایل علمی و پژوهشی .... از جملله موضوعات ارایه شده در این ویژه برنامه می باشد.

 

سال تولید: 1397