رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۸

توطئه های تروریسی در ایران انقلاب اسلامی را پایدار تر کرد - نمایش محتوای خبر

 

 

توطئه های تروریسی در ایران انقلاب اسلامی را پایدار تر کرد

وبیداری مردم در برابر استکبار سده است.به گزارش خبرنگار ایرنا،ˈ یداله اکبرزادهˈ، شامگاه جمعه در مراسم گرامیداشت شهدای هفتم تیر در آمل افزود: فاجعه هفتم تیر نقطه عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی به شمار می رود، که یکی از مهم ترین پیامدهای آن فاجعه، آگاهی و هوشیاری مردم و استحکام آنان در رویارویی با استکبار جهانی است .

وی با اشاره به این که بعد از پیروزی انقلاب اسلامی از آن جایی که ایادی استکبار جهانی سیلی محکمی از مردم خوردند به دنبال توطئه های مختلف بودند، بیان داشت: فاجعه هفتم تیر نشانگر هدفمندی جبهه استکبار در براندازی نظام است که با چنین هدفی دست به این کار زدند.

فرماندارآمل ادامه داد: تحلیل استکبار این بود که اگر شخصیت هایی مثل شهید بهشتی و رجایی از اطراف امام کنار بروند می توان انقلاب اسلامی را متلاشی کرد.

اکبرزاده، با تاکید بر این که نقش مدبرانه امام راحل در حادثه هفتم تیر قوت قلبی برای ملت قهرمان ایران شد، گفت: شهدا برای همیشه تاریخ جاویدان و ماندگار هستند، و عظمت شهید بهشتی برای همگان به عنوان الگویی ارزنده است.

وی،با بیان این که ولایت مداری یکی از شاخصه های ارزنده شهید بهشتی است، افزود: مقاومت والای این شهید بزرگوار می تواند به عنوان الگویی برای همگان باشد.

فرماندارآمل، پیروزی های مختلف در دوره های حساس انقلاب اسلامی را نشات گرفته از فرهنگ مهدویت دانست ویادآورشد: امروز هم برای ادامه مسیر انقلاب اسلامی توجه به فرهنگ مهدویت امری مهم است.