جهش تولید | جمعه، ۸ اسفند ۱۳۹۹

توسعه 38 هکتاری زمین صنعتی در شهرک صنعتی مرزن‌آباد چالوس - نمایش محتوای خبر

 

 

توسعه 38 هکتاری زمین صنعتی در شهرک صنعتی مرزن‌آباد چالوس

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران از توسعه 38 هکتاری زمین صنعتی در شهرک صنعتی مرزن‌آباد چالوس خبر داد.

توسعه 38 هکتاری زمین صنعتی در شهرک صنعتی مرزن‌آباد چالوس

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری به نقل از روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران، سید مصطفی موسوی اظهار کرد: در غرب استان به‌ دلیل واگذاری اراضی که در سال‌های گذشته در شهرک‌ها و نواحی صنعتی صورت گرفته، عملاً واگذاری زمین به سرمایه‌گذاران جدید میسر نبود، بنابراین برحسب ضرورت توسعه شهرک صنعتی در دستور کار قرار گرفت.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران افزود: با پیگیری و همکاری انجام شده 38 هکتار زمین صنعتی به شهرک صنعتی مرزن‌آباد چالوس افزوده شده که عملیات اجرایی فاز دو شهرک آغاز و در حال حاضر نیز با دریافت مجوز محیط‌زیست، امکان واگذاری زمین به سرمایه‌گذاران صنعتی در غرب استان فراهم است.

موسوی بیان داشت: عملیات اجرایی زیرساخت شهرک شامل برق‌رسانی و گاز شهرک در دست اقدام‌است.

وی تأکید کرد: 39 شهرک و ناحیه صنعتی در مازندران وجود دارد و هزینه نگهداری شهرک‌ها به‌ دلیل تعداد آنها در استان بالاست بنابراین توسعه شهرک‌ها و نواحی صنعتی تدوین شده که در یک افق پنج‌ ساله بتوانیم به مساحت شهرک‌های موجود و مزیت‌دار اضافه کنیم.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های‌ صنعتی مازندران گفت: با توجه به شرایطی که بعد از پسابرجام فراهم شده، بستر لازم برای سرمایه‌گذاری نیز ایجاد می‌شود تا سرمایه‌گذاران بتوانند در راستای تولید، صنعت و ایجاد اشتغال گام بردارند.