جهش تولید | یک‌شنبه، ۴ آبان ۱۳۹۹

توسعه گردشگری دریایی وظیفه ذاتی سازمان بنادر و دریانوردی است - نمایش محتوای خبر

 

 

توسعه گردشگری دریایی وظیفه ذاتی سازمان بنادر و دریانوردی است

مدیرکل بنادر و دریانوردی استان مازندران گفت: توسعه گردشگری دریایی از وظایف مهم و ذاتی سازمان بنادر و دریانوردی است.

توسعه گردشگری دریایی وظیفه ذاتی سازمان بنادر و دریانوردی است

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان نوشهر به نقل از روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازندران،سیاوش رضوانی مدیرکل بنادر و دریانوردی مازندران در حاشیه بازدید از نوار ساحلی و پروژه‌های ساحلی غرب استان که به همراه مسؤولان میراث فرهنگی و گردشگری و محیط زیست استان صورت گرفت، اظهار کرد: سازمان بنادر و دریانوردی تسهیلات مناسب جهت خرید شناورهای تفریحی و ساخت اسکله در راستای گسترش صنعت گردشگری دریایی در اختیار متقاضیان بخش خصوصی قرار می‌دهد.

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی و گردشگری استان مازندران نیز در این جلسه اظهار کرد موضوع گردشگری دریایی از دغدغه‌های اصلی مسؤولان استان است و در کارگروه گردشگری استان مازندران نیز بر این موضوع تأکید شده است.

مهران حسنی افزود: با توجه به ورود بیش از حد مسافران و گردشگران به ویژه در ایام نوروز و تابستان به استان مازندران، همت مضاعف مسؤولان دستگاه‌های اجرایی ذیربط را برای توسعه گردشگری دریایی می‌طلبد.

حسین سروری فرماندار شهرستان رامسر نیز در این نشست طی سخنانی با ابراز خرسندی از بازدید مدیرکل بنادر و دریانوردی استان مازندران و هیأت همراه از نوار ساحلی غرب استان و توجه ویژه به گردشگری دریایی، بر ضرورت پیگیری و احیاء پروژه کنار گذر رامسر تأکید کرد. 

به گزارش فارس، مدیرکل بنادر و دریانوردی استان مازندران به همراه جمعی از مسؤولان ادارات کل میراث فرهنگی و گردشگری و محیط زیست استان و مسؤولان شهرستانی از سازه‌های دریایی برج الماس قو، پلاژ شهرداری، پلاژ سپاه پاسداران و شهر سبز در محدوده شهرهای سلمان‌شهر، تنکابن و رامسر بازدید و ضمن گفت‌وگو با مسؤولان پروژه‌ها از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات آنان قرار گرفت.