جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۷ فروردین ۱۳۹۹

توسعه ورزش در سازمان‌های نظام مهندسی جدی گرفته شود - نمایش محتوای خبر

 

 

توسعه ورزش در سازمان‌های نظام مهندسی جدی گرفته شود

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان مازندران گفت: طرح توسعه ورزش در سازمان‌های نظام مهندسی ساختمان کشور باید جدی گرفته شود و این ظرفیت در سازمان موجود است.

توسعه ورزش در سازمان‌های نظام مهندسی جدی گرفته شود

به گزارش خبرگزاری فارس از بابلسر، محسن قربانی صبح امروز در مراسم افتتاحیه مسابقات فوتسال اعضای نظام مهندسی ساختمان کشور در سالن حجاب این شهرستان، اظهار کرد: ششمین دوره رقابت‌های فوتسال نظام مهندسی ساختمان کشور با حضور 17 تیم از 17 استان کشور از امروز کار خود را در استان به مدت 6 روز پیگیری می‎کند.

وی با اعلام اینکه سازمان‌های نظام مهندسی ساختمان طی سال‌های اخیر با چالش‌های متعددی مواجه است، یادآور شد: به دلیل همین چالش‌ها به ورزش کمتر توجه شد.

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان مازندران اضافه کرد: طرح توسعه ورزش در سازمان‌های نظام مهندسی ساختمان کشور باید جدی گرفته شود و این ظرفیت در سازمان موجود است.

این مسؤول با اعلام اینکه در حال حاضر مهندسان بیشتر از گذشته به ورزش احتیاج دارند، خاطرنشان کرد: سلامت جسمی و روانی در فعالیت مهندسی یکی از اصول اساسی و ضروری است.

قربانی با اشاره به نزدیک بودن انتخاب اعضای شورای مرکزی هفتم در سازمان نظام مهندسی کشور، گفت: امید داریم در شورای هفتم به امر ورزش توجه بیشتری شود.

وی با اشاره به سابقه برگزاری دو دوره المپیاد در سطح سازمان‌های نظام مهندسی کشور در اصفهان و تبریز، افزود: سمت و سوی ورزش اعضای نظام مهندسی ساختمان باید در جهت برگزاری المپیادهای ورزشی پیش برود تا ورزش همگانی در این سازمان به صورت جدی تقویت شود.

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان مازندران گفت: برای این دوره از رقابت‌های اعضای هیأت مدیره 16 استان کشور با اعزام تیم موافقت کردند که با برگزاری باید تلاش کنیم با برگزاری موفق این دوره زمینه حضور 31 استان کشور در رقابت‌های بعدی فراهم شود.