جهش تولید | شنبه، ۱۷ خرداد ۱۳۹۹

توزیع 93 هزار لیتر بنزین در بابلسر و فریدونکنار - نمایش محتوای خبر

 

 

توزیع 93 هزار لیتر بنزین در بابلسر و فریدونکنار

بهمن فاخری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در بابلسر اظهار داشت: در حال حاضر تمامی جایگاه‌های عرضه بنزین و فروشندگان مواد نفتی در امر توزیع سوخت به شهروندان بابلسر و فریدونکنار فعالیت دارند و هیچ مشکلی در تامین سوخت وجود ندارد.

وی افزود: شرکت نفت ناحیه بابلسر با در اختیار داشتن 10 جایگاه عرضه بنزین با امکان ذخیره‌سازی 880 هزار لیتر و عرضه نفت‌گاز با امکان 334 هزار لیتر در جایگاه‌ها به صورت 24 ساعته در امر سوخت‌رسانی در بخش حمل و نقل زمینی فعالیت دارند.

این مسئول خاطرنشان کرد: همچنین تعداد 13 فروشندگی مواد نفتی روستایی و دو پیمانکاری حمل نفت و گاز حرارتی مجموعا با امکان ذخیره‌سازی 840 هزار لیتر و با در اختیار داشتن 14 وانت نفتکش در امر سوخت‌رسانی مشغولند.

فاخری در ادامه با توجه به قطع گاز در جایگاههای CNG به دلیل افت فشار گاز و افزایش تقاضا برای مصرف بنزین اذعان داشت: تمهیدات لازم برای تامین سوخت مورد نیاز جایگاه‌ها و همچنین آماده به کار بودن موتور ژنراتور برق اضطراری و تلمبه جایگاه‌ها پیش‌بینی شد تا وقفه‌ای در سوخت‌رسانی ایجاد نشود.

رئیس شرکت فرآورده‌های نفتی بابلسر و فریدونکنار یادآور شد: با توجه به اهمیت تامین سوخت نانوایی‌ها در شهر و روستاها به دلیل افت فشار گاز و استمرار فعالیت آنها جلسه فوری با روسای اداره غله شهرستان‌های بابلسر و فریدونکنار تشکیل و با صدور حواله نفت و گاز و در اختیار گذاشتن چند دستگاه واحد نفتکش نسبت به توزیع سوخت خبازی اقدام شد.

وی تصریح کرد: از زمان افت فشار گاز تاکنون مقدار 93 هزار لیتر بنزین و مقدار یک هزار لیتر نفت سفید و مقدار 93 هزار لیتر گاز در شهرستان بابلسر و فریدونکنار توزیع شد.

فاخری با اعلام موجودی بیش از 110 تن گاز مایع در تاسیسات شرکت پرسی ایران گاز شهرستان بابلسر افزود: این تاسیسات علاوه بر تامین گاز مایع شهرستان بابلسر و فریدونکنار نسبت به تامین گاز سایر شهرستان‌ها به ویژه غرب استان اقدام می‌کند.