سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۳ فروردین ۱۴۰۰

توزیع 8300 سبد کالای همای رحمت در مازندران - نمایش محتوای خبر

 

 

توزیع 8300 سبد کالای همای رحمت در مازندران

مدیرعامل جمعیت هلال احمر مازندران از توزیع 8 هزار و 300 سبد کالای همای رحمت در استان در راستای اجرای طرح سراسری همای رحمت در ماه مبارک رمضان خبر داد.

توزیع 8300 سبد کالای همای رحمت در مازندران

مجتبی اکبری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، گفت: در راستای اجرای طرح سراسری همای رحمت در ماه مبارک رمضان، با برنامه‌ریزی انجام شده از سوی معاونت داوطلبان جمعیت هلال احمر استان و به همت خیران و نیکوکاران عضو این جمعیت، بیش از 8 هزار و 386 سبد کالای مواد غذایی در بین اقشار نیازمند توزیع شد.

وی اظهار کرد: به پیروی از سیره مولای متقیان حضرت علی(ع) و در راستای اجرای طرح سراسری همای رحمت و ارتقای امنیت غذایی اقشار آسیب‌پذیر و نیازمندان، در ماه مبارک رمضان امسال 8 هزار و 386 سبد کالا به همت داوطلبان و خیران جمعیت هلال احمر استان تهیه و توزیع شد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر مازندران افزود: اقلام این سبد شامل برنج، حبوبات، روغن، چای، قند و شکر، رب گوجه، خرما، پنیر، ماکارونی، مرغ و گوشت قرمز و سایر ملزومات غذایی و بهداشتی بوده است.

این مسؤول ارزش ریالی هر سبد کالا را یک میلیون ریال اعلام کرد و ادامه داد: در همین راستا تاکنون 141 سفره مهربانی (ضیافت افطار) نیز با بهره‌وری 23 هزار و 798 نفر و به ارزش ریالی 3 میلیارد و 501 میلیون و 500 هزار ریال از سوی داوطلبان و خیران عضو جمعیت هلال احمر استان تدارک دیده شد.

اکبری با اشاره به اینکه 96 پزشک داوطلب نیز در قالب 37 چادر سلامت خدمات ویزیت رایگان را بیش از 5 هزار نفر از شهروندان استان ارائه کردند، گفت: بیش از 2 هزار بسته فرهنگی و آموزشی نیز از طریق چادرهای سلامت توزیع شد.