جهش تولید | دوشنبه، ۱۱ اسفند ۱۳۹۹

توزیع 80 تن سیب و پرتقال شب عید در چالوس - نمایش محتوای خبر

 

 

توزیع 80 تن سیب و پرتقال شب عید در چالوس

انصار ازوج امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان چالوس اظهار داشت: به ‌منظور تأمین میوه شب عید شهروندان چالوسی 80 تن سیب و پرتقال از 26 اسفندماه در چند نقطه پیش‌بینی شده این شهرستان عرضه می‌شود.

وی از آغاز به‌ کار نمایشگاه بهاره در چالوس خبر داد و افزود: در راستای تنظیم بازار داخلی، تعدیل قیمت کالاهای ضروری و حمایت از مصرف‌کنندگان در ایام نوروز اقدام به راه‌اندازی نمایشگاه بهاره در چالوس کردیم.

ازوج تأکید کرد: این نمایشگاه با هدف دسترسی مناسب شهروندان چالوسی به کالاهای مورد نیاز ایام عید و تنظیم بازار دایر شده است.

وی خاطرنشان کرد: نمایشگاه بهاره در شهرستان چالوس با 98 غرفه با عرضه اقلامی شامل آجیل، مواد شوینده، پوشاک، مواد غذایی، خشکبار و کیف و کفش، مرغ، گوشت، میوه و غیره به‌ منظور رفاه حال شهروندان دایر شد.

وی تصریح کرد: این نمایشگاه به مدت 10 روز در دو نوبت صبح و عصر در محل نمایشگاه‌های بهاره و پاییزه جنب دانشگاه آزاد اسلامی واحد چالوس آماده ارایه خدمات به مشتریان است.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت چالوس با اعلام تشدید بازرسی‌ها و کنترل بیشتر قیمت‌ها در نمایشگاه بهاره گفت: ستاد خبری 124 و واحد مستقر در نمایشگاه بهاره پاسخگوی هرگونه نظرات و شکایات مردم است.

وی در پایان یادآور شد: تاکنون 31 هزار سبد کالا بین سرپرستان خانوار مشمول طرح سبد کالا توزیع شد.