جهش تولید | یک‌شنبه، ۹ آذر ۱۳۹۹

توزیع 450 تن برنج ویژه ماه محرم در ساری - نمایش محتوای خبر

 

 

توزیع 450 تن برنج ویژه ماه محرم در ساری

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری به نقل از  روابط عمومی اداره صنعت، معدن و تجارت ساری، اسماعیل هادی‌نژاد از توزیع 450 تن برنج سفید ویژه ماه محرم و صفر در شهرستان ساری خبر داد.

وی خاطرنشان کرد: برنج سفید با قیمت هر کیلوگرم 2300 تومان در فروشگاه‌های زنجیره‌ای و بزرگ شهرستان ساری و همچنین تعاونی مصرف کارکنان دولت برای استفاده تمام همشهریان و هیئت‌های مذهبی عرضه می‌شود.

هادی‌نژاد اظهار داشت: در راستای تشدید نظارت بر آرد و نان، در پی گزارشات مردمی واصله مبنی بر عرضه خارج از شبکه آرد توسط برخی از عاملان در شهرستان ساری، با بازرسی صورت گرفته از این واحدها ، تخلف شناسایی شد.

وی خاطرنشان کرد: با بررسی به‌عمل آمده از میزان آرد دریافتی این عاملان از کارخانه از طریق سامانه اداره غله و بازدید از میزان موجودی انبار، مشاهده شد که بیش از 250 کیسه آرد شرکتی خارج از شبکه توزیع شد.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ساری افزود: برای این دو عامل توزیع آرد پرونده‌ای به اتهام عرضه خارج از شبکه با ارزش ریالی 68 میلیون ریال تشکیل و برای صدور رای به تعزیرات حکومتی ارسال شود.

هادی‌نژاد از شهروندان خواست تا در صورت مشاهده هرگونه تخلف اقتصادی به‌ویژه در حوزه آرد و نان، مراتب را با تلفن 124 اعلام کنند تا مورد رسیدگی قرار گیرد.