جهش تولید | چهارشنبه، ۷ خرداد ۱۳۹۹

توزیع 40 جهیزیه بین نوعروسان محمودآبادی در روز ولادت امام رضا(ع) - نمایش محتوای خبر

 

 

توزیع 40 جهیزیه بین نوعروسان محمودآبادی در روز ولادت امام رضا(ع)

حسین رمضانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس از محمودآباد گفت: همزمان با فرا رسیدن دهه کرامت و روز ولادت با سعادت ثامن‌الحجج حضرت امام رضا(ع) 40 جهیزیه به نوعروسان این شهرستان توسط موسسه خیریه مردم نهاد آبشار عاطفه‌ها توزیع می‌شود.

وی با بیان اینکه با هماهنگی موسسه آبشار عاطفه‌های کشور در روز ولادت امام هشتم(ع) 5 هزار جهیزیه بین نوعروسان مددجوی موسسه‌های سراسر کشور توزیع می‌شود، یادآور شد: در این روز با سعادت توزیع جهیزیه بین 40 نوعروس محمودآبادی از سوی موسسه این شهرستان صورت می‌گیرد.

وی بیان داشت: جهیزیه‌ها شامل یخچال، جاروبرقی، اجاق گاز، تلویزیون، سرویس مبل، چوب‌آلات، لوازم خانگی، سرویس ظروف پلاستیک، تفلون و چینی و اتو برقی است که از سوی مشارکت‌های مردمی و خیران محمودآباد به این موسسه تقبل شد.

رمضانی با اشاره به فعالیت موسسه خیریه مردم آبشار عاطفه‌ها در محمودآباد تصریح کرد: با توجه به فعالیت این موسسه در محمودآباد در سه سال گذشته به دلیل مسائلی کم‌کار بوده که هم‌اکنون با کمک مردم و مسئولان شهرستان چند ماهی به طور فشرده به ارائه خدمات می‌پردازد.

این مسئول عنوان کرد: هم‌اکنون این موسسه 300 خانوار محمودآبادی را در پوشش خود دارد.

وی با تاکید بر اینکه موسسه خیریه مردم نهاد آبشار عاطفه‌ها در بخش‌های درمانی، جهیزیه به نوعروسان،‌ کمک به نیازمندان و خانواده‌های بی‌سرپرست و بدسرپرست و کمک تحصیلی دانش‌آموزان بی‌بضاعت با مشارکت مردمی و خیرین کمک‌رسانی می‌کند، افزود: این موسسه تاکنون سه نفر از بیماران مددجو را به مرکز درمانی وابسته به موسسه آبشار عاطفه‌های کشور در مشهد معرفی کرد.

رمضانی خاطرنشان کرد: این موسسه در ماه مبارک رمضان 250 سبد غذایی و سفره افطاری به خانواده‌های مددجو اهدا کرد.