جهش تولید | چهارشنبه، ۱ بهمن ۱۳۹۹

توزیع 150 سبد کالای مواد غذایی بین مددجویان بهزیستی سوادکوه - نمایش محتوای خبر

 

 

توزیع 150 سبد کالای مواد غذایی بین مددجویان بهزیستی سوادکوه

به گزارش خبرنگار خبرگزاری فارس در سوادکوه، حاتم دادمهر سه‌شنبه شب در جلسه هماهنگی برنامه‌های ماه رمضان اداره بهزیستی شهرستان سوادکوه از برنامه‌ریزی برای تهیه و توزیع سبد کالای مواد غذایی برای افراد زیر پوشش این اداره خبر داد و بیان داشت: 150 سبد کالای مواد غذایی به منظور مساعدت به افراد زیر پوشش به مناسبت ماه مبارک رمضان است.

رئیس اداره بهزیستی شهرستان سوادکوه با بیان اینکه سبد کالای مواد غذایی از محل مشارکت‌ها و کمک‎های این اداره تهیه شده، افزود: بن‌کارت‌هایی که در اختیار افراد زیر پوشش قرار دارد دوباره شارژ می‌شود تا مورد استفاده صاحبان آن در ماه رمضان قرار گیرد.

وی به آمادگی مراکز خرید در شهر‌های زیراب و پل‌سفید سوادکوه اشاره و خاطرنشان کرد: دو مرکز خرید در زیراب و یک مرکز خرید در پل سفید اقدام به توزیع سبد کالای بهزیستی می‌کنند.

دادمهر از ارزش یک میلیون ریالی سبد کالای بهزیستی خبر داد و اظهار داشت: 550 کارت متعلق به افراد مستمری‌بگیر و زیر پوشش، دارای بن‌کارت هستند که 120 خانوار حمایتی و 430 نفر از آنها، معلول هستند.

عضو شورای اداری شهرستان سوادکوه از برگزاری طرح ضیافت مهر رمضان با همکاری اداره بهزیستی در ماه رمضان امسال خبر داد و گفت: افطار‌دهی و جلب مشارکت‌های مردمی برای اهداف بهزیستی در ماه مبارک رمضان برنامه‌ریزی شده است.