جهش تولید | شنبه، ۴ بهمن ۱۳۹۹

توزیع 1250 سبد کالا بین مددجویان کمیته امداد ساری - نمایش محتوای خبر

 

 

توزیع 1250 سبد کالا بین مددجویان کمیته امداد ساری

قنبر بریمانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در ساری با تشریح طرح مفتاح‌الجنه، اظهار داشت: عزم ما برای سهیم نمودن مدیران ادارات و خیران و مؤسسات خیریه برای دستگیری از نیازمندان و افتادگان است.

وی عنوان داشت: در این طرح ضمن سرکشی جمعی از خانواده‌های تحت حمایت سعی می‌شود به‌نوعی مشکلات سخت آنان با همت اعضاء رفع شود.

مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان ساری عنوان کرد: ماه مبارک رمضان علایق مردمی برای نیکوکاری شدت می‌یابد و همین لحاظ در جشن رمضان امسال 45 میلیون تومان از سوی خیران در شهرستان برای دستگیری از نیازمندان تعهد شده است.

بریمانی اضافه کرد: با همکاری مراکز نیکوکاری و خیریه‌ها و کمک نهاد امداد تاکنون یک هزار و 250 سبد کالای ارزاق بین مددجویان معسر نیازمند این نهاد توزیع شد.

وی، میزان کمک‌های جذب شده نقدی و غیرنقدی را تاکنون در ماه مبارک رمضان بیش از 17 میلیون تومان اعلام کرد که در قالب طرح اطعام‌دهی، جشن رمضان و توزیع 36 هزار  کیسه‌های همیان مولا انجام شده است

این مسئول در پایان خاطرنشان کرد: توزیع غذای گرم و افطاری توسط مراکز نیکوکاری و توزیع کیسه‌های همیان مولا نیز از جمله اقدامات این نهاد در ماه مبارک رمضان بوده است که همچنان ادامه دارد.