جهش تولید | جمعه، ۷ آذر ۱۳۹۹

توزیع ۲۴ هزار سبد غذایی بین مددجویان مازندران - نمایش محتوای خبر

 

 

توزیع ۲۴ هزار سبد غذایی بین مددجویان مازندران

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) مازندران گفت: پیش‌بینی می‌شود ۲۴ هزار سبد غذایی بین مددجویان در ماه مبارک رمضان امسال در استان توزیع شود.

توزیع ۲۴ هزار سبد غذایی بین مددجویان مازندران

تیمور طهماسب‌پور امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، اظهار کرد: برنامه‌های متعددی در ماه مبارک رمضان در دستور کار کمیته‌ امداد امام خمینی (ره) مازندران قرار دارد.

وی به اجرای طرح مفتاح‌الجنه در ماه مبارک رمضان در مازندران اشاره کرد و افزود: در این طرح از تمامی مسؤولان و خیران استان از گلوگاه تا رامسر دعوت می‌شود.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) مازندران با اشاره به توزیع 60 هزار کیسه همیان مولا در استان، اضافه کرد: همچنین کمک‌های نقدی نیز تبدیل به سبد غذایی 100 هزار تومانی می‌شود.

طهماسب‌پور ادامه داد: پیش‌بینی می‌شود 24 هزار سبد غذایی بین مددجویان با اولویت مناطق محروم در ماه مبارک رمضان امسال در مازندران توزیع شود.

* برگزاری جشن گلریزان در تمام شهرهای مازندران

وی با بیان اینکه جشن گلریزان در تمامی شهرهای مازندران با حضور مسؤولان و خیران برگزار می‌شود، اضافه کرد: بحث حامی‌یابی در هفته اکرام ایتام از 15 تا 21 ماه مبارک رمضان برای خانواده‌های یتیم و بی‌سرپرست در دستور کار قرار دارد.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) مازندران با اعلام اینکه در حال حاضر حدود 5 هزار یتیم تحت پوشش این نهاد هستند، افزود: همچنین بیش از 32 هزار حامی به‌صورت میانگین ماهانه مبلغ 200 هزار تومان به هر یتیم کمک می‌کنند.

این مسؤول با اشاره به بیش از 63 هزار کمک معیشت بگیر و 2 هزار بیمار زمین‌گیر و صعب‌العلاج تحت پوشش این نهاد، یادآور شد: از مردم دعوت می‌شود با توجه به توصیه‌های ائمه اطهار (ع) به این افراد توجه کنند.

طهماسب‌پور در پایان گفت: مردم می‌توانند کمک‌های خود را به شماره حساب 4050 بانک ملت پرداخت و یا با تماس با شماره تلفن 011-33255982 هماهنگی کرده و همچنین پایگاه‌های کمیته امداد در شهرهای استان آماده دریافت کمک‌ها هستند.