رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۱ اسفند ۱۳۹۸

توزیع گوشت و میوه بدون محدودیت در مازندران - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

توزیع گوشت و میوه بدون محدودیت در مازندران

توزیع گوشت و میوه بدون محدودیت در مازندران


رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران گفت: بدون محدودیت مرغ و گوشت و میوه در بازار مازندران توزیع و در اختیار عاملان فروش قرار می‌گیرد.

توزیع گوشت و میوه بدون محدودیت در مازندران

رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران گفت: بدون محدودیت مرغ و گوشت و میوه در بازار مازندران توزیع و در اختیار عاملان فروش قرار می‌گیرد
به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، دلاور حیدرپور پیش‌ازظهر امروز در جمع خبرنگاران ستاد اجرایی خدمات سفر مازندران با بیان اینکه به منظور تنظیم بازار میوه و گوشت در ایام عید نوروز ذخیره‌سازی به اندازه کافی انجام شده است، اظهار کرد: سیب و پرتغال به میزان کافی در سطح استان به ویژه در غرب مازندران به لحاظ مسافرخیز بودن تامین و توزیع شده است.

وی با اشاره به اینکه مرغ و گوشت به اندازه کافی در بازار شب عید مازندران توزیع شده است، افزود: در ایام تعطیل عید نوروز برخی اماکن فروش مرغ و گوشت در شهرستان‌ها به صورت کشیک فعال هستند.

حیدرپور تصریح کرد: در صورت هرگونه تقاضا برای مرغ و گوشت سازمان جهاد کشاورزی بدون محدودیت در اختیار عاملان فروش قرار می‌دهد.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران به سفر اخیر وزیر متبوع به مازندران اشاره کرد و ادامه داد: وزیر جهاد کشاورزی در سفر به مازندران از پروژه‌های شیلاتی استان بازدید داشتند.

وی افزود: پرورش ماهیان دریایی در قفس نوشهر، مرکز تکثیر و بازسازی ذخایر آبزیان شهید رجایی ساری و مرکز تکثیر ماهیان خاویاری قره برون در چپکرود جویبار مورد بازدید وزیر جهاد کشاورزی قرار گرفت.

حیدرپور هدف از بازدید وزیر جهاد کشاورزی را توسعه پروژه‌های کشاورزی و شیلاتی دانست و یادآور شد: بچه ماهیان دریایی و  رودخانه‌ای وقتی رهاسازی شوند سبب تقویت ذخایر دریایی شده و به صیادان کمک می‌شود.