رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۴ اسفند ۱۳۹۸

توزیع سبد کالا بین دانش‌آموزان بی‌بضاعت سوادکوه - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

توزیع سبد کالا بین دانش‌آموزان بی‌بضاعت سوادکوه

توزیع سبد کالا بین دانش‌آموزان بی‌بضاعت سوادکوه


رئیس آموزش و پرورش سوادکوه از توزیع بیش از 100 سبد کالا با همکاری آموزش و پرورش و کمیته امداد امام خمینی (ره) بین دانش‌آموزان بی‌بضاعت سوادکوه خبر داد.

توزیع سبد کالا بین دانش‌آموزان بی‌بضاعت سوادکوه

به گزارش خبرگزاری فارس از سوادکوه، غلام‌رضا افشون صبح امروز در جلسه طرح کلید بهشت آموزش و پرورش با اشاره به اهمیت توجه به خانواده‌های بی‌بضاعت، گفت: طرح مفتاح‌الجنه به مناسبت فرا رسیدن ماه رمضان و با هدف سرکشی از خانواده‌های بی‌بضاعت و با همکاری آموزش و پرورش و کمیته امداد امام خمینی (ره) انجام شده است.

وی از توزیع سبد کالا برای دانش‌آموزان بی‌سر‌پرست و بی‌بضاعت شهرستان سوادکوه خبر داد و افزود: 100 سبد کالا شامل برنج، خرما، روغن، شکر، قند و چای در بین دانش‌آموزان نیازمند توزیع شد و قبل از ماه رمضان نیز هدایایی نقدی (کارت بانک) به دانش‌آموزان بی‌سرپرست، بی‌بضاعت و نیازمند اهدا شد.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان سوادکوه با تقدیر از حضور فرماندار، رئیس کمیته امداد و مسئولان و خیر‌ان شهرستان در اجرایی شدن طرح مفتاح‌الجنه، خاطر نشان کرد: حمایت از نیاز‌مندان از آموزه‌های دینی ماست که همنشینی و مصاحبت با فقرا نیز در روش زندگی امامان معصوم مورد تاکید قرار گرفته است.

عضو شورای اداری شهرستان سوادکوه با اشاره به اینکه مفتاح‌الجنه یکی از طرح‌های کمیته امداد امام خمینی (ره) برای هماهنگی بین مسئولان و خیران بوده و به منظور حمایت از محرومان انجام می‌شود، اظهار کرد: بازدید از منازل نیازمندان و رفع نیاز‌های آنان در این طرح پیش‌بینی شده است.

افشون گفت: آموزش و پرورش سوادکوه آمادگی لازم برای همکاری برای حمایت از دانش‌آموزان را دارد و از این طرح‌ها استقبال می‌کند.