سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۹ خرداد ۱۴۰۰

توزیع بیش از 2.5 میلیون لیتر سوخت سهمیه‌ای در میاندورود - نمایش محتوای خبر

 

 

توزیع بیش از 2.5 میلیون لیتر سوخت سهمیه‌ای در میاندورود

مدیر جهاد کشاورزی میاندورود گفت: از ابتدای امسال تاکنون بیش از 2 میلیون و 700 هزار لیتر سوخت سهمیه‌ای حمایتی نفت‌گاز و بیش از 40 هزار لیتر نفت در این شهرستان توزیع شده است.

توزیع بیش از 2.5 میلیون لیتر سوخت سهمیه‌ای در میاندورود

سید شبر موسوی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان میاندورود با اشاره به اینکه از ابتدای امسال تاکنون بیش از 2 میلیون و 700 هزار لیتر سوخت سهمیه‌ای حمایتی نفتگاز و بیش از 40 هزار لیتر نفت در این شهرستان توزیع شد، اظهار کرد: در راستای هدفمند کردن یارانه‌های بخش کشاورزی از ابتدای سال‌جاری تاکنون نماینده‌‌های روستاهای تحت پوشش با انواع فعالیت‌های کشاورزی در سامانه مصرف‌کنندگان جزء بخش کشاورزی میاندورود ثبت‌نام کردند.

وی بیان کرد: پس از بررسی تقاضا با مدارک موجود در سامانه اقدام به توزیع سوخت سهمیه‌ای نفتگاز و نفت در چند زیربخش کشاورزی شد.

مدیر جهاد کشاورزی میاندورود با اعلام اینکه برای مرغداری‎‌هایی که فاقد شبکه گاز رسانی بودند هم سوخت توزیع شده است، تصریح کرد: جهاد کشاورزی این شهرستان برای بررسی و ارجاع درخواست سوخت نفتگاز کشت پاییزه بهره‌برداران بخش کشاورزی آمادگی کامل دارد.

این مسوول خاطرنشان کرد: توزیع سوخت فعالان بخش کشاورزی و دامپروری این شهرستان به عهده این مدیریت است که شرکت نفت نیز در طول سال به‌صورت دوره‌ای در سامانه مربوط میزان سوخت را شارژ می‌کند و پس از تأیید میزان مصرفی فعالان بخش کشاورزی سوخت مورد نیاز در اختیار این بخش قرار می‌گیرد.

موسوی با بیان اینکه زیربخش‌های کشاورزی در چند بخش توزیع سوخت به عهده این مدیریت است، یادآور شد: برای مرغداری‌هایی که فاقد شبکه گاز رسانی بودند، کاشت، داشت و برداشت محصولات زراعی و باغی، آبیاری و سم‌پاشی سیاه ریشه و مرکبات، دامداری‌ها و گلخانه‌ها توزیع سوخت صورت گرفته است.

موسوی در پایان گفت: این مدیریت برای بررسی و ارجاع درخواست و دریافت سوخت نفتگاز کشاورزی به شرکت پخش فرآورده‌های نفتی آمادگی کامل دارد.