سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۱ فروردین ۱۴۰۰

توزیع اعتبارات پروژه‌های اقتصاد مقاومتی مازندران - نمایش محتوای خبر

 

 

توزیع اعتبارات پروژه‌های اقتصاد مقاومتی مازندران

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان مازندران گفت: هفته آینده اعتبارات پروژه‌های اقتصاد مقاومتی استان به تفکیک شهرستان‌ها توزیع می‌شود.

توزیع اعتبارات پروژه‌های اقتصاد مقاومتی مازندران

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، امیدعلی پارسا در جلسه شورای اداری استان که در استانداری مازندران برگزار شد، اظهار کرد: تعدادی پروژه مشخص در سال اقتصاد مقاومتی به عنوان مکمل پروژه ملی تصویب شده است.

وی با تاکید بر اینکه مدیران در دادن گزارش تمام پروژه‌ها افزود: هفته آینده توزیع اعتبارات استان به تفکیک شهرستان صورت می‌گیرد.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی مازندران با بیان اینکه مسؤولان اطلاعات حوزه مسؤولیت را با دقت و سرعت در اختیار مدیریت و برنامه‌ریزی قرار دهند، افزود: اطلاعات باید صحیح باشد و به سرعت ارسال شود.

پارسا با بیان اینکه تحول اداری در اقتصاد هم ابلاغ شده است، یادآور شد: مدیران فضای مازاد اداری را هم مدیریت کنند تا فضاهای اداری بهینه استفاده شود.

وی با اشاره به جابه‌جایی نیروی مازاد قراردادی تاکید کرد: نیروهای بیش از مجاز قانون باید در اختیار مدیریت و برنامه‌ریزی قرار گیرند تا تعیین تکلیف شوند.

رئیس سازمان مدیریت برنامه‌ریزی استان مازندران با بیان اینکه اصلاح فرآیندهای دستگاه‌های اجرایی و استقرار مدیریت عملکرد توسط دبیرخانه در حال پیگیری است، خاطر نشان کرد: ساماندهی جلسات با موضوع اقتصاد مقاومتی هفته آینده ابلاغ می‌شود.

پارسا با اعلام اینکه جلسات ارزیابی و نظارت می‌شود، تشریح کرد: سه دستگاه صنایع، جهاد کشاورزی و گردشگری در پنجره واحد حضور دارند.

وی افزود: دستگاه‌های اجرایی استعلام شونده جلسات توجیهی داشته باشند و مسؤولان شهرستان‌ها را در محل استان پیگیری و کار در شهرستان‌ها دنبال شود.