سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۹ فروردین ۱۴۰۰

تورم در مازندران تک‌رقمی است / رشد اقتصادی 4.4 درصدی در مازندران - نمایش محتوای خبر

 

 

تورم در مازندران تک‌رقمی است / رشد اقتصادی 4.4 درصدی در مازندران

استاندار مازندران گفت: مازندران با توجه به مشکلات اقتصادی دولت از رشد اقتصادی 4.4 درصدی برخوردار است.

تورم در مازندران تک‌رقمی است / رشد اقتصادی 4.4 درصدی در مازندران

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، ربیع فلاح‌جلودار سه‌شنبه‌شب در افتتاح نمایشگاه دستاوردهای دولت در سالن اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مرکز مازندران، اظهار کرد: نمایشگاه دستاوردهای دولت فرصتی مناسب برای همه دست‌اندرکاران بخش‌های تولیدی، فرهنگی و بخش‌های مختلف استان است تا با حضور در آن خدمات و دستاوردهای خود را به مردم ارائه دهند.

وی با بیان اینکه هفته دولت فرصتی مناسبی است تا ادارات و سازمان‌های دولتی دستاوردهای خود را به مردم ارائه دهند، افزود: شهروندان و روستائیان از این فرصت به‌وجود آمده استفاده و از دستاوردهای دولت تدبیر و امید در مازندران بازدید کنند.

استاندار مازندران با اشاره به وجود همدلی و تعامل مسؤولان در استان، بیان کرد: مازندران با توجه به مشکلات اقتصادی دولت از رشد اقتصادی 4.04 درصدی برخوردار است.

فلاح تورم در مازندران را تک‌رقمی اعلام کرد، ادامه داد: بیکاری در مازندران در حوزه مردان حدود 9.8 درصد و در حوزه زنان بالا است که باید فعالیت‌های گسترده‌ای برای بانوان انجام شود.

وی در پایان گفت: در گذشته مشکلات زیادی در حوزه فرهنگی داشتیم اما اکنون آشتی ملی بین مردم و هنرمندان با دولت به‌وجود آمده است.