جهش تولید | سه‌شنبه، ۳۰ دی ۱۳۹۹

توحید، محور گفتمان امام خمینی (ره) در انقلاب اسلامی بود - نمایش محتوای خبر

 

 

توحید، محور گفتمان امام خمینی (ره) در انقلاب اسلامی بود

مسؤول نهاد نمایندگی ولی فقیه در سپاه کربلا مازندران اصل توحید را محور گفتمان امام خمینی (ره) در انقلاب اسلامی برشمرد و مصداق آن را در فرمایشات امام راحل که فرمودند عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید، بیان کرد.

توحید، محور گفتمان امام خمینی (ره) در انقلاب اسلامی بود

به گزارش خبرگزاری فارس از رامسر، همایش مدیران عقیدتی نظارت حوزه‌های مقاومت بسیج گیلان، مازندران و گلستان صبح امروز در اردوگاه هفتم تیر رامسر آغاز شد.

در این همایش حجت‌الاسلام یدالله غلامی مسؤول نهاد نمایندگی ولی فقیه در سپاه کربلا مازندران اصل توحید را محور گفتمان امام خمینی (ره) در انقلاب اسلامی برشمرد و مصداق آن را در فرمایشات امام راحل که فرمودند عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید، بیان کرد.

وی جاذبه و دافعه را یکی از ویژگی‌ها و ظلم‌ستیزی را یکی از اصول گفتمان امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب اسلامی برشمرد و گفت: مظهر این ظلم‌ستیزی مبارزه با استبداد، استعمار، استکبار و صهیونیزم بین‌المللی است.

وی ولایت‌مداری، عدالت اجتماعی، داشتن نگاه بین‌المللی و جهانی، اخلاص و اندیشه دینی، توجه به وحدت ملی، طرفداری از محرومان، استکبارستیزی و سلطه‌ناپذیری را از دیگر ویژگی‌های گفتمان امام راحل بیان کرد.

مسؤول نهاد نمایندگی ولی فقیه در سپاه کربلا مازندران در ادامه تاکید کرد: برای تشکیل و شکل‌گیری جهان اسلام و حکومت جهانی امام زمان(ع)، انقلاب اسلامی زمینه‌ساز آن حکومت است.

به گزارش فارس، در این همایش خانواده‌های شهدای مدافع حرم مصطفی تاش‌موسی و سعید کمالی تجلیل شد.