رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۸ بهمن ۱۳۹۸

توجه به نگاه عدالت‌محور در توسعه ورزش مازندران - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

توجه به نگاه عدالت‌محور در توسعه ورزش مازندران

توجه به نگاه عدالت‌محور در توسعه ورزش مازندران


مدیرکل ورزش و جوانان مازندران با بیان اینکه تلاش کردیم به سراسر استان، نگاه متوازن داشته باشیم، گفت: به ورزش مازندران و توسعه آن نگاه عدالت‌محور داریم.

توجه به نگاه عدالت‌محور در توسعه ورزش مازندران

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری حبیب حسین‌زادگان صبح امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه با اشاره به تشییع شهدای غواص در مازندران، اظهار کرد: شهدا به ما امنیت پایدار دادند به همین منظور تا زنده‌ایم مدیون شهدای عزیز هستیم.

وی با بیان اینکه روز خبرنگار بهانه‌ای برای قدرشناسی از زحمات صادقانه اهالی رسانه است، افزود: مازندران این روزها، حال و هوای عجیبی دارد و حضور مردم در تشییع پیکر شهدای غواص به‌گونه‌ای است که جز شرمندگی چیزی ندارم و حضور مردم، معنادار است، مردم قدرشناس شهدا هستند و فضای استان، فضای معنویت است.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران تصریح کرد: از همه اهالی ورزش مازندران دعوت می‌کنیم در مراسم تشییع پیکر شهدای غواص در ساری حضور گسترده داشته باشند تا سهم خود را هر چند کوچک نسبت به شهدا ادا و گوشه‌ای از فداکاری‌های این رزمندگان را جبران کنیم.

این مسئول با بیان اینکه توفیقات حوزه ورزش متعلق به همه دست‌اندرکاران این حوزه است، تصریح کرد: دست یاری به‌سوی همه بزرگان و عناصر دلسوخته ورزش دراز می‌کنیم و امیدواریم با همدلی بیشتر در استانی که سفره ورزش در آن گسترده است و نیازمندی‌ها و مطالبات فراوانی هم دارد، این رسالت خطیر را به اتمام برسانیم.

حسین‌زادگان با اشاره به اینکه تلاش کردیم به سراسر استان، نگاه متوازن داشته باشیم، ادامه داد: نگاه عدالت‌محور در توسعه ورزش مازندران داریم و در همه جای استان افرادی که شایستگی مدیریت دارند، مورد توجه هستند و نگاه شهرستانی و منطقه‌ای نداریم.

وی با بیان اینکه در برنامه یک‌ساله ما المپیک ریو قرار دارد، خاطرنشان کرد: به‌زودی نشستی با معاون وزیر ورزش و جوانان داریم و از همه کارشناسان که نظری در بحث المپیک دارند، تقاضا می‌کنیم اظهارات خود را بیان کنند.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران با اشاره به اینکه در حدود یک ماه آینده از دو معاون دیگر وزیر ورزش دعوت می‌کنیم تا در مازندران مسائل ورزشی را بررسی کنند، اظهار کرد: توجه به مشارکت بخش خصوصی هم مورد توجه است تا بتوانیم از این مسیر اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام را شاهد باشیم.

این مسئول افزود: حضور و مشارکت بخش خصوصی در  پروژه‌های نیمه‌تمام، مناسب است و اگر این مشارکت ادامه یابد در سال 95 می‌توانیم تنها استانی باشیم که پروژه‌های ورزشی را به مردم تحویل دهیم.

حسین‌زادگان در بخش دیگری از سخنان خود گفت: مازندران در بازی‌های اینچئون نشان داد جزو استان‌های ورزشی مقتدر در کشور است و به تنهایی 30 درصد از مدال‌های کشور را در این مسابقات کسب کرد.

وی با بیان اینکه مازندران در این مسابقات به تنهایی از 17 کشور، مدال‌های بیشتری به‌دست آورده است، ادامه داد: شروع فعالیت‌های ما بازی‌های اینچئون بود و بعد برای بازی‌های جهانی کشتی آماده شدیم و با وجود مشکلات مالی که داشتیم، این مسابقات با حضور 14 کشور جهان برگزار شد.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران با اشاره به اینکه مازندران در سرانه ورزشی جزو استان‌های برتر است، گفت: با توجه به ظرفیت ورزشی استان، این سرانه ورزشی پاسخگوی جمعیت ورزشی نیست.