سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰

توجه به سازمان‌های مردم‌نهاد در مازندران - نمایش محتوای خبر

 

 

توجه به سازمان‌های مردم‌نهاد در مازندران

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران گفت: توجه به سازمان‌های مردم‌نهاد از اولویت‌های ورزش و جوانان استان است.

توجه به سازمان‌های مردم‌نهاد در مازندران

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، نخستین نشست صمیمی دبیران سمن‌ها با مدیرکل ورزش و جوانان استان و معاون فرهنگی امور جوانان صبح امروز در سالن اجتماعات شهید زرهون اداره کل ورزش و جوانان استان برگزار شد.

طی این جلسه حبیب حسین‌زادگان مدیرکل ورزش و جوانان استان گفت: دولت رویکرد و نگرش جدی نسبت به توسعه سمن‌ها دارد و توجه به سازمان‌های مردم نهاد از اولویت‌های اداره کل ورزش و جوانان استان است.

حبیب حسین‌زادگان افزود: نقش این سازمان‌ها در رشد و اعتلای کشور به باور مقامات ارشد در استان نیز رسیده و سمن‌ها باید با مشارکت بیشتری برای توسعه استان گام بردارند.

وی با اشاره به جهت‌گیری وزارت و ورزش جوانان تصریح کرد: وزیر ورزش و جوانان تلاش همه جانبه دارد تا سمن‌ها به لحاظ محتوایی رشد چشم‌گیری یابند.

در ادامه معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان مازندران با اشاره به تعداد سمن‌های در حال راه‌اندازی در استان، وضعیت تمدید و ثبت سمن‌ها، خواستار استمرار نشست‌های تخصصی سمن‌ها به صورت هر دو ماه یک‌بار شد.

حجت‌الله حیدری تصریح کرد: این معاونت در بخش تسهیلات بانکی و پیگیری امور مربوطه، صدور کارت‌های تخفیف ورزشی برای سازمان‌های مردم نهاد برنامه‌های ویژه‌ای را در دست اقدام دارد.

در پایان جلسه فوق، دبیران سمن‌ها با بحث و تبادل‌نظر درباره موضوعات مختلف، در زمینه برگزاری هرچه بهتر برنامه متنوع در ایام‌الله دهه فجر مبارک طرح‌هایی را ارائه کردند.