رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۸

تهیه دو ویژه برنامه در شبکه تبرستان - نمایش محتوای خبر

 

 

تهیه دو ویژه برنامه در شبکه تبرستان

 بهرام حمیدی افزود: ترویج فرهنگ اقتصاد در اراده ملی عنوان برنامه ای است به تهیه کنندگی کریمی نیا به تعداد 40 برنامه 30 دقیقه ای هر روز از صدای شبکه تبرستان تولید و پخش می شود.

وی اظهار داشت: اين برنامه بر اساس منويات و نامگذاري رهبر معظم انقلاب كه در ابتداي سال صورت مي گيرد به صورت ضبطي با آيتم و موضوعات مربوط به موضوع سال مي پردازد.

مدیر شبکه تبرستان گفت: ترويج فرهنگ استفاده درست و حمايت از توليد كنندگان و لزوم پرداختن به همه جوانب در خصوص نام گذاري سال یکی از اهداف این برنامه است.

حمیدی همچنین از  تهیه 52 برنامه 50 دقیقه ای گفتگوی ویژه خبری خبر داد و گفت: استان مازندران با دارا بودن مزیتهای اقتصادی ، فرهنگی و اجتماعی و نیروی انسانی توانمند می تواند از استان های شاخص در دستیابی به اهداف توسعه کشور باشد.

وی گفت: بررسی این توانمندی ها و چالش های فراوانی این اهداف  از زوایای گوناگون با حضور مسئولان و کارشناسان از مهمترین اهداف اجرای گفتگوی ویژه خبری است، این برنامه بصورت میزگرد که مجری کارشناس به همراه یک مسئول و گزارش هایی نیز مرتبط با موضوع برنامه تولید و پخش می شود.

مدیرکل صدا و سیمای مازندران گفت: با توجه به اینکه مازندران دارای توانمندی ها و همچنین مشکلات عدیده ای در زمینه ملی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی است، این برنامه در خصوص انعکاس این توانمندی ها و مشکلات و ارائه راهکارهایی مناسب از نظر کارشناسان در واحد تفاسیر و برنامه های سیاسی معاونت اطلاعات و اخبار شبکه تبرستان تهیه می شود.