سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۳ فروردین ۱۴۰۰

تهیه برنامه دوربین مخفی شبکه نسیم در سوادکوه - نمایش محتوای خبر

 

 

تهیه برنامه دوربین مخفی شبکه نسیم در سوادکوه

منصوره صالحی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در سوادکوه از تهیه مجموعه برنامه‌های تلویزیونی برای شبکه نسیم در شهرستان سوادکوه خبر داد و گفت: مجموعه برنامه‌های فیلم‌برداری شده در شهرستان سوادکوه دارای بخش‌های نمایش، طنز، معرفی جذابیت‌های گردشگری و صنایع دستی مازندران است.

کارگردان و تهیه‌کننده مجموعه تلویزیونی شبکه نسیم در سوادکوه به بخش دوربین مخفی این مجموعه با نویسندگی و اجرای محمد منصوریان و گزارشگری حسین باغبان اشاره کرد و افزود: هدف از راه‌اندازی دوربین مخفی در مازندران به منظور ارتقای تحمل مردم و افزایش سعه صدر آنان است تا آنان هر لحظه آمادگی روبرو شدن با دوربین مخفی را داشته باشند.

وی که سابقه فعالیت‌های هنری در مرکز موسیقی صدا و سیما و تهیه‌کننده و نویسنده تله فیلم گل‌برار که از شبکه دو سیما پخش شد، مستند دستان مش ذبیح  و چاربیداری و به رنج و برنج و مستند گاله، تله فیلم پرواز بر فراز گلها را در کارنامه خود دارد، گاومیش دام هزاره سوم آخرین مستند ساخته شده او است.

صالحی به عوامل اجرایی مجموعه تلویزیونی شبکه نسیم که به سفارش سیمای شبکه تبرستان در شهرستان سوادکوه تهیه می‌شود، اشاره کرد و گفت: احسان فقیهی و علی سلطانی، فرشاد قاسمیان و مهران بالو به عنوان تصویربردار، میثم تقی‌زاده به عنوان بخش فنی، کوروش حسینی به عنوان مشاور، حسین شاملی به عنوان صدابردار، قربان علی زمانی به عنوان دستیار تصویر، سارا فقیهی ان به عنوان منشی صحنه و احسان فقیهی ان به عنوان تدوین‌گر همکاری کرده‌اند.

کارگردان و تهیه‌کننده مجموعه تلویزیونی نسیم در سوادکوه به بازیگران مجموعه نسیم در سوادکوه اشاره کرد: عسگری رئیسی، بهزاد خادمی، محسن نجفی، معین رحیمی، رامین یدالله‌پور، مریم فضل‌الله پور، میلاد قنبری و مهدی جعفری از بازیگران این مجموعه تلویزیونی هستند.

 

منبع: فارس