جهش تولید | دوشنبه، ۱۲ خرداد ۱۳۹۹

تهران میزبان مرحله نهایی لیگ برتر کشتی شد‌ - نمایش محتوای خبر

 

 

تهران میزبان مرحله نهایی لیگ برتر کشتی شد‌

برای میزبانی مرحله نهایی این مسابقات مازندران نیز پیشنهاد میزبانی را به فدراسیون داده بود که با تصمیم فدراسیون در تهران برگزار می‌شود. سلمان قادری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری گفت: مسابقات کشتی آزاد خردسالان جام پهلوانک‌های کشور که در روزهای 24 و 25 آذر در سالن شهدای هفتم تیر تهران برگزار می‌شود، سه مربی مازندرانی برای کشف استعداد در کمیته فنی فدراسیون دعوت شدند.

وی با اشاره به حضور 12 مربی در کمیته فنی فدراسیون جام پهلوانک‌های کشور تصریح کرد: سبحان روحی، سید مراد محمدی و علی طبرستانی به عنوان سه مربی مازندرانی در کمیته فنی فدراسیون در جام پهلوانک‌ها هستند.

نایب رئیس هیئت کشتی مازندران با اشاره به برگزاری مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی استان ابراز داشت: این مسابقات که به میزبانی شهر آمل در سالن ورزشی قاسم رضایی برگزار شد، با قهرمانی تیم میزبان آمل پایان یافت.

قادری از میزبانی تهران در مرحله نهایی لیگ برتر کشتی آزاد کشور خبر داد و افزود: برای میزبانی مرحله نهایی این مسابقات مازندران نیز پیشنهاد میزبانی را به فدراسیون داده بود که در نهایت فدراسیون تصمیم گرفت مرحله نهایی این رقابت‌ها در تهران برگزار شود.

وی در پایان با اشاره به صعود تیم خونه‌به‌خونه بابل به مرحله نهایی این مسابقات خاطرنشان کرد: تیم گاز برای صعود مرحله نهایی شانس دارد اما دیگر نماینده کشتی استان هیئت رستمکلا در عین شایستگی حذف شد.