رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۸ اسفند ۱۳۹۸

تنها مردم ایران برای کمک به آسیب‌دیدگان جنگ یمن پیش‌قدم شدند - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

تنها مردم ایران برای کمک به آسیب‌دیدگان جنگ یمن پیش‌قدم شدند

تنها مردم ایران برای کمک به آسیب‌دیدگان جنگ یمن پیش‌قدم شدند


نماینده ولی‌فقیه در مازندران گفت: تنها مردم ایران برای کمک به آسیب‌دیدگان جنگ یمن پیش‌قدم شدند.

تنها مردم ایران برای کمک به آسیب‌دیدگان جنگ یمن پیش‌قدم شدند

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، آیت‌الله نورالله طبرسی ظهر امروز در چهارمین جلسه هیئت امناء هلال احمر مازندران اظهار کرد: هلال احمر کشور و به تبع آن هلال احمر استان اقدامات مناسبی در سطح کشور برای کمک به آسیب‌دیدگان انجام داده‌اند.
طبرسی با اشاره به مشکلاتی که دنیای استکبار برای مردم یمن ایجاد کرده است، افزود: تنها جمهوری اسلامی ایران برای کمک به آسیب‌دیدگان ناشی از جنگ ناجوانمردانه پیش‌قدم شد و سایر کشورها اصلا در این ارتباط سخن به میان نمی‌آورند.

نماینده ولی‌فقیه در مازندران با بیان اینکه اقدامات هلال احمر مقدس و ارزشمند است، بیان داشت: تنها اقدامات نظام‌مند و با برنامه می‌تواند در زمان بحران برای رفع نیازهای حادثه‌دیدگان موثر باشد.

وی اظهار کرد: جمعیت هلال احمر با کمک به حادثه‌دیدگان اقدامات اثرگذاری در زلزله بم، منجیل و حتی در خارج از کشور و نیز در دوران دفاع مقدس انجام داد.

امام جمعه ساری تاکید کرد: فعالیت جمعیت هلال احمر مانند کشتی نجاتی است که در زمان بحران به کمک آسیب‌دیدگان می‌شتابد و از این نیروی موثر انتظاری جز این نیست.

وی با اشاره به کارشکنی دنیا غرب برای جلوگیری از حضور جمعیت هلال احمر در یمن، افزود: غربی‌ها به‌دلیل نداشتن احساس و عواطف بسیاری از ارزش‌های انسانی را درک نمی‌کنند و تلاش دارند، نگرش سایر کشورهای دنیا در قبال انسان را تغییر دهند.

طبرسی به تلاش‌های دشمن با استفاده از ابزار رسانه برای تغییر زندگی مردم ایران، ادامه داد: مردم ایران به واسطه داشتن فرهنگ غنی برگرفته از اسلام ناب محمدی به این سمت گرایش پیدا نمی‌کنند.

نماینده ولی‌فقیه در مازندران با بیان اینکه اسلام دین ایثار و فداکاری است، اظهار کرد: اسلام با فداکاری و ایثار توانست جایگاه خویش را در جهان هستی به‌دست بیاورد.

وی در پایان گفت: فعالیت در هلال احمر به نوعی فداکاری و ایثار است و باید تلاش کنیم که این فرهنگ را در جامعه نهادینه کنیم.