جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۲ اسفند ۱۳۹۹

تنها راه نجات امت اسلام ادامه راه امام خمینی(ره) است - نمایش محتوای خبر

 

 

تنها راه نجات امت اسلام ادامه راه امام خمینی(ره) است

به گزارش خبرگزاری فارس از بهشهر به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان گلوگاه، حجت‌الاسلام عباسعلی ابراهیمی در بیست و پنجمین مراسم گرامیداشت سالگرد ارتحال بنیانگذار انقلاب اسلامی، که در مسجد جامع گلوگاه برگزار شد، اظهار داشت: آغاز نهضت امام خمینی(ره) متکی و مبتنی بر نهضت امام حسین (ع) بود، و امام راحل(ره) از جمله مردان خدا است که بدون توجه به زخارف دنیوی و با توکل بر خدا، تاریخ و دنیا را متحول کرده است.

این مسئول، حکومت امام خمینی (ره) را حکومت بر دل‌ها، و ولایت ایشان را ولایت باطنی و معنوی توصیف کرد و گفت: تنها راه نجات ملت ایران و امت اسلام و رسیدن به حیات طیبه را ادامه راه، فکر و اهداف امام (ره) عنوان کرد.

وی تصریح کرد: تحقق عدالت، پایان ‌دادن به تحقیر ملت‌های مسلمان، ایستادگی قدرتمندانه در مقابل قدرت‌های استکباری، برچیده‌شدن فقر و عقب‌ماندگی، حاکم ‌شدن اخلاق و تقوا و ایمان در جامعه، و رسیدن به آزادی از اهداف انقلاب امام خمینی(ره) بودند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران در ادامه، گفت: راه امام خمینی (ره)، راه ایمان، عدالت، پیشرفت مادی و عزت و سعادت است و ما همان‌گونه که با امام پیمان بسته‌ایم، این راه را ادامه خواهیم داد.

وی با اشاره به سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی، گفت: باید در این راه، هم از راه و فرامین امام راحل و هم از فرمایشات حکیمانه رهبری معظم ایران اسلامی کمک بگیریم تا مشکلات، تحریم‌ها و تهدیدهای روزافزون را یکی پس از دیگری پشت سر بگذاریم.

وی در پایان، گفت: حضور پرشور مردم در مراسم سالگرد امام امت، تجلی پیمان پرشکوه ملت برای پیمودن راه امام راحل و عظیم‌الشان است.