سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

تمهیدات پلیس مازندران برای دور دوم سفرهای تابستانی - نمایش محتوای خبر

 

 

تمهیدات پلیس مازندران برای دور دوم سفرهای تابستانی

داود قاسمیان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در ساری، با اعلام اینکه پلیس راهور ناجا مازندران آمادگی لازم برای دور دوم سفرهای تابستانی را دارد، اظهار داشت: با شروع دور دوم سفرهای تابستانی، تمهیدات لازم برای روان‌سازی ترافیک و امنیت جاده‌ای از ماه قبل انجام شد.

وی با اشاره به اینکه همزمان با شروع سفرهای تابستانی عید فطر را در پیش داریم، افزود: نماز عید فطر در تمامی شهرهای استان اقامه می‌شود و برای ایجاد امنیت راه‌ها و معابر درون شهری 200 دستگاه موتور‌سیکلت و خودرو و نیز 700 نیروی پاس پیاده در سطح معابر درون‌شهری استان مستقر هستند.

این مسئولان ادامه داد: روان‌سازی ترافیک درو‌ن‌شهری از مهم‌ترین اقدامات پلیس راهور ناجا در مازندران است.

قاسمیان خط‌کشی معابر را از دیگر اقدامات پلیس راهور ناجا در معابر درون‌شهری استان دانست و گفت: برای ایجاد امنیت راه‌های درون‌شهری تمامی تابلوهای اخباری به‌روز و نیروهای راهور ناجا به صورت شیفتی برای کنترل و هدایت مسافران و هم‌استانی‌ها اقدام می‌کنند.

وی ضمن قدردانی از همکاری شهروندان در ایجاد امنیت راه‌ها در استان، خاطرنشان کرد: هموطنان فهیم ما ضمن رعایت حقوق شهروندی کمک حال پلیس راهور خواهند بود.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی مازندران با اشاره به اینکه در معابری که نماز عید فطر اقامه برپا شود محدودیت ترافیکی اعمال می‌شود، یادآور شد: برای کاهش ترافیک نمازگزاران تا حد ممکن از وسیله نقلیه عمومی درون‌شهری استفاده کنند.