جهش تولید | جمعه، ۸ اسفند ۱۳۹۹

تمرکزفاز دوم هدفمندی یارانه ها خدمات دهی مناسب به اقشارآسیب پذیر است - نمایش محتوای خبر

 

 

تمرکزفاز دوم هدفمندی یارانه ها خدمات دهی مناسب به اقشارآسیب پذیر است

ˈعلی رجبیˈ روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود : خوشبختانه در بازدیدهای میدانی از نحوه ثبت نام دریافت یارانه نقدی برای اجرای مرحله دوم قانون هدفمندی یارانه آرامش مناسبی در دفاتر پیشخوان دولت وجود دارد و تاکنون مشکلی در این رابطه نداشته ایم.

وی ادامه داد : اجرای قانون هدفمندی در دولت گذشته آغاز شد و در دولت یازدهم استمرار می یابد که همه باید در این راستا کمک کار دولت باشیم تا این طرح به نحو احسن اجرا شود.

رجبی اجرای مرحله دوم قانون هدفمندی یارانه ها را از جمله سیاست های سال 93 دولت عنوان کرد و یادآور شد: هدف دولت از اجرای این قانون کمک به افراد نیازمند و خدمات دهی مناسب به اقشار آسیب پذیر است.

فرماندار نکا همچنین گفت: برای سهولت انجام کار مقرر شد تا ادارات بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی (ره) از افراد زیر پوشش خود برای دریافت یارانه نقدی ثبت نام کنند.

وی افزود : با برنامه ریزی انجام شده مقرر شد تا اداره آموزش و پرورش هم برای ثبت نام از فرهنگیان اقدام کند که کارها با برنامه ریزی خاصی در حال انجام است.

رجبی گفت : خوشبختانه رضایتمندی مناسبی در بین شهروندان در نحوه ثبت نام برای دریافت یارانه ها در این مرحله وجود دارد و با مراکزی که تخلفی در ثبت نام یارانه ها داشته باشند برخورد می شود.