رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۲۸ مهر ۱۳۹۸

تمدید مهلت ارسال آثار به جشنواره مطبوعات تا 31 خرداد - نمایش محتوای خبر

 

 

تمدید مهلت ارسال آثار به جشنواره مطبوعات تا 31 خرداد

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران گفت: مهلت ارسال آثار به چهارمین جشنواره خبرگزاری‌ها، پایگاه‌های خبری و مطبوعات مازندران تا پایان خرداد تمدید شد.

تمدید مهلت ارسال آثار به جشنواره مطبوعات تا 31 خرداد

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، احد جاودانی صبح امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به برگزاری چهارمین جشنواره مطبوعات، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری مازندران، اظهار کرد: مهلت ارسال آثار به این جشنواره تمدید شد.

وی با بیان اینکه تاکنون مهلت ارسال آثار به جشنواره مطبوعات، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری تا امروز 18 خرداد بود، افزود: مهلت ارسال آثار به این جشنواره تا 31 خرداد تمدید شد تا همه اصحاب رسانه در آن شرکت کنند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران با اعلام اینکه مهلت ثبت‌نام در چهارمین جشنواره مطبوعات، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری استان پس از 31 خرداد تمدید نمی‌شود، اعلام کرد: توصیه می‌شود همه خبرنگاران برای افزایش سطح کیفی مسابقات در این جشنواره شرکت کنند.

جاودانی از ارسال 300 اثر به دبیرخانه چهارمین جشنواره مطبوعات، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری مازندران خبر داد و گفت: مشارکت همه اصحاب رسانه مازندران موجب ارتقای کیفی و کمی جشنواره می‌شود و امیدواریم همه در این رویداد شرکت کنند.

وی با اعلام اینکه با برگزاری این جشنواره به‌دنبال افزایش سطح کیفی خبرهای خبرگزاری‌ها و رسانه‌های مجازی و مکتوب در استان هستیم، تصریح کرد: برای تشویق خبرنگاران نفرات برتر هر یک از بخش‌های جشنواره برای بازدید از مراکز رسانه‌ای به یکی از کشورهای حاشیه دریای مازندران اعزام می‌شوند.