جهش تولید | دوشنبه، ۱۰ آذر ۱۳۹۹

تمام بازیکنان ملی‌پوش کاله به باشگاه می‌پیوندند - نمایش محتوای خبر

 

 

تمام بازیکنان ملی‌پوش کاله به باشگاه می‌پیوندند

بهروز عطایی در حاشیه تمرینات آماده‌سازی تیم والیبال کاله مازندران برای حضور در رقابت‌های قهرمانی بزرگسالان والیبال باشگاه‌های آسیا در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی فارس در آمل اظهار داشت: چند روزی است که در سال جدید تمرینات خود را با حضور بازیکنان آغاز کردیم.

وی افزود: بازیکنان کاله در این چند روز روند خوبی را دنبال می‌کنند البته در این تمرینات شاهد والیبالیست‌های ملی‌پوش‌ نیستیم.

سرمربی تیم والیبال کاله مازندران در پاسخ به خبرنگار فارس مبنی بر اینکه قرار بود ولاسکو سرمربی تیم ملی والیبال بزرگسالان ایران اسلامی ملی‌پوشان کاله مازندران را 15 فروردین به اردوی باشگاهی‌شان برگرداند و این امر محقق نشد، گفت: ملی‌پوشان ما نیز برای آمادگی تیم ملی و حضور در رقابت‌های لیگ جهانی والیبال، در اردوی تیم ملی به‌سر می‌برند و با مذاکراتی که با مسئولان این تیم داشتیم طی چند روز آینده به دیگر بازیکنان تیم ملحق می‌شوند.

وی با اشاره به این‌که هم‌اکنون علی سجادی و جواد محمدی‌نژاد دو یار کمکی کاله از دیگر باشگاه‌های والیبال‌مان هستند، تصریح کرد: امیدواریم در ادامه با اضافه‌شدن همه بازیکنان بتوانیم با تمرینات منسجم نماینده شایسته‌ای برای کشورمان باشیم و به جام باشگاه‌های جهان صعود کنیم.

سرمربی تیم والیبال کاله مازندران در پاسخ به دیگر سئوال خبرنگار فارس در مورد اظهارات سرمربی تیم والیبال بزرگسالان کشورمان که گفته بود شهرام محمودی را برای رقابت‌های آسیا در اختیار کاله مازندران قرار نمی‌دهد، عنوان کرد: در این زمینه مشکلی وجود ندارد چراکه صحبت‌های لازم انجام شد و همه بازیکنان در اختیار تیم قرار می‌گیرند البته ما می‌خواستیم این امر زودتر اتفاق بیافتد که هم‌اکنون منتظر هستیم طی روزهای آینده شاهد آن باشیم.