جهش تولید | جمعه، ۳ بهمن ۱۳۹۹

تماس 2 هزار نفر با مرکز فویت‌های پلیسی 110 آمل - نمایش محتوای خبر

 

 

تماس 2 هزار نفر با مرکز فویت‌های پلیسی 110 آمل

محمدصادق پهلوان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در آمل اظهار داشت: در سه ماه نخست امسال بیش از دو هزار نفر با مرکز فوریت‌های پلیسی 110 نیروی انتظامی این شهرستان تماس گرفتند.

وی تصریح کرد: نیروی انتظامی تلاش دارد تا نشاط و آرامش را در جامعه تقویت کرده و مردم هم باید در برقراری آرامش، نظم، امنیت و آسایش عمومی در این راه ماموران نیروی انتظامی و پلیس را همراهی و یاری کنند.

پهلوان با اعلام اینکه توان پلیس و خدمت‌ آنها به جامعه نشان از ایثار و از خودگذشتگی دارد، گفت: ماموران نیروی انتظامی از همه زندگی‌شان می‌گذرند تا امنیت در بین مردم برقرار باشد.

وی با اشاره به طرح تابستانه و برقرای نظم و امنیت در پارک‌های این شهرستان بیان داشت: با برقراری گشت‌های ویژه تابستانی در پارک‌ها می‌خواهیم برای مردم و مسافران ایجاد امنیت کرده و با فعال‌سازی پلیس افتخاری که با مشارکت بخشداران، اعضای شورای اسلامی روستاها و دهیاران همراه است، محورهای شهری و روستایی را بیش از گذشته کنترل کنیم.

فرمانده انتظامی شهرستان آمل از شناسایی و دستگیری باند دزدان مسلح در این شهرستان خبر داد و متذکر شد: این باند چهار نفره با اسلحه‌های شکاری اقدام به زورگیری و دزدیدن خودروها در محورهای مختلف نظیر جاده آمل به بابل می‌کردند.

پهلوان خاطرنشان کرد: پس از اطلاع این مسئله توسط راننده خودروی مسروقه نیسان که نیمه‌های شب توسط تماس با مرکز فوریت‌های پلیسی 110 خبر سرقت مسلحانه خودرویش را در این محور توسط خودروی سواری پژو پارس بدون پلاک گزارش داد موضوع در دستور کار کارشناسان پلیس قرار گرفت.

وی یادآور شد: با تلاش ماموران انتظامی این باند دستگیر و متلاشی شده و متهمان پس از تشکیل پرونده قضایی در دام قانون گرفتار شدند.