رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۳ مهر ۱۳۹۸

تلاش راهداران برای روان‎سازی ترافیک در محورهای مازندران - نمایش محتوای خبر

 

 

تلاش راهداران برای روان‎سازی ترافیک در محورهای مازندران

مدیر راهداری اداره‌کل راه و شهرسازی مازندران گفت: با تلاش شبانه‌روزی و خستگی‌ناپذیر راهداران محورهای ایمن برای ورود گردشگران و مسافران به این استان فراهم شد.

تلاش راهداران برای روان‎سازی ترافیک در محورهای مازندران

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری به نقل از روابط عمومی اداره‌کل راه و شهرسازی مازندران، عباسعلی نجفی اظهار کرد: این اداره‌کل در طول سال اقدامات گسترده‌ای را براساس وظایف ذاتی خود درباره افزایش ضریب ایمنی محورها در دستور کار خود داشته است.

وی افزود: با توجه به تعطیلات عید فطر و پیش‌بینی حضور مسافران و گردشگران به استان فعالیت‌های گسترده‌ای از ماه قبل به‌صورت ضربتی درباره ارتقای ایمنی محورها در قالب اجرای روکش آسفالت، نصب نیوجرسی، نصب انواع علائم، آشکارسازی نقاط پرحادثه، اجرای خط‌کشی و نصب انواع تابلوهای اطلاعاتی و هشداردهنده و ... در دستور کار قرار گرفت.

مدیر راهداری اداره‌کل راه و شهرسازی مازندران تصریح کرد: از این رو در ایام تعطیلات این اداره‌کل با استقرار نیروهای راهداری خود در محورهای شریانی و ایمن‌سازی محورها در نظر دارد برای سفرهای تابستانی امسال راه‌های ایمن و مناسبی را در اختیار کاربران جاده‌ای قرار دهد.

این مسؤول با اعلام اینکه راهداری عشق خدمت به همنوع است، ادامه داد: امیدواریم با اجرای این اقدامات در فصل تابستان شاهد افزایش ضریب ایمنی در محورها و کاهش تصادفات و تلفات ناشی از آن باشیم.

نجفی در پایان گفت: مرکز مدیریت راه‌های مازندران نیز با دو شماره 141 (گویا) و 33322320-011 پاسخگوی همه مسافران برای اطلاع از آخرین وضعیت راه‌های استان است.