جهش تولید | جمعه، ۸ اسفند ۱۳۹۹

تلاش دولتمردان در جهت خدمت بی منت به مردم است - نمایش محتوای خبر

 

 

تلاش دولتمردان در جهت خدمت بی منت به مردم است

به گزارش ایرنا،ˈمحمدعلی قمیˈ عصر روز شنبه به مناسبت آغاز هفته دولت در دیدار مسوولان نهادها با با امام جمعه با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر، فرصت خدمتگزاری در دولت اسلامی را فرصتی ارزشمند عنوان کرد.

وی با اشاره به عملکرد دولتمردان این شهرستان در یک سال گذشته اظهار داشت: حادثه سیل در سال 91 از اتفاقات ناخوشایندی بود که با تدبیر مدیران منطقه کنترل و رفع شد.

وی یادآور شد: با وجود مشکلات اعتباری در سال گذشته مجموعه مدیریت شهرستان با خرد جمعی و تداببری خاص وضعیت را به گونه ای اداره کردند که مردم این مشکلات را احساس نکردند.

قمی همچنین به حماسه سیاسی مردم نوشهر در سال جاری اشاره کرد و افزود : مردم شهرستان در انتخابات ریاست جمهوری با 107 درصد (به دلیل حضورگردشگران) و در انتخابات شوراهای شهر و روستاها با نزدیک به 100 درصد مشارکت، حماسه سیاسی را تحقق بخشیدند.

وی بیان داشت: هفته دولت در زمانی واقع شد که مقارن با آغاز بکار دولت یازدهم است که با شعار اعتدالگرایی در جهت ایجاد امید در جامعه روی کار امده است.

فرماندار نوشهر اضافه کرد: باید نقاط ضعف دولت ها شناسایی و در جهت رفع آن و تقویت نقاط مثبت آنها گام برداشت.

امام جمعه نوشهر در این دیدار با گرامیداشت یاد شهدای گرانقدر دولت، هفته دولت را فرصت مغتنمی برای بیان دستاوردهای دولتمردان عنوان کرد.

حجت الاسلامˈ محمود مشایخˈ افزود: مهلت و فرصت مسوولیت، محدود است و در این مدت دولتمردان باید نهایت بهره را برای خدمت به کشور و ملت ببرند.

وی تصریح کرد: نپرداختن به مسائل اصلی، پرداختن به حواشی، پیش انداختن فرومایگان و عدم بهره برداری و پس زدن افراد لایق باعث زوال دولتهاست.

امام جمعه نوشهر همچنین بر تکریم ارباب رجوع، عدالت گستری و عدم ظلم، التزام به مسائل دینی و آگاهی در خصوص امور مربوط به دستگاه های مربوطه، تلاش و پیگیری در امور و خدمت به مردم تاکید کرد.