جهش تولید | دوشنبه، ۱۱ اسفند ۱۳۹۹

تلاش دشمنان برای محو غدیر بی نتیجه است - نمایش محتوای خبر

 

 

تلاش دشمنان برای محو غدیر بی نتیجه است

به گزارش خبرنگار ایرنا ، آیت الله ' نورالله طبرسی' امروز در جمع اعضای ستاد غدیر مازندران ، اعلام کرد: در گذشته حساسیت نسبت به غدیر بعنوان مساله ای که در خصوص حقانیت شیعه و سنی بود ولی امروز حساسیت بر سر حاکمیت غدیر است .

وی ادامه داد : دشمنان شیعه که با توجه به رشد و نفوذ حاکمیت غدیر در جهان نمی توانند این مساله را تحمل بکنند بدنبال وارد کردن ضربه بر بدنه مساله غدیر هستند.

نماینده ولی فقیه در مازندران گفت: به همین منظور با حمایت از گروههای انحرافی داعش و تخریب اذهان عمومی می خواهند از اسلام و شیعه چهره ای خشن در جهان ترسیم بکنند .

وی تاکید کرد: آنان با ترسیم اسلام خشن در جامعه بدنبال ایجاد رعب و وحشت مردم از اسلام و شیعه هستند تا دیگر آنان به سمت و سوی اسلام نیایند .

آیت الله طبرسی با اشاره به اینکه امروز غدیر بعنوان یک مساله استثنایی که حکومت تشکیل داد به شمار می رود و افزود: هر آنچه که برای غیر رسمی و منزوی نشان دادن شیعه بکار بستند امروز به برکت غدیر بی ثمر مانده است .

وی ادامه داد:در حالیکه کشورهای دشمن حرف و منطق ایران اسلامی را نمی توانند تحمل بکنند از این شیوه ها برای مقابله استفاده می کنند .

امام جمعه ساری گفت: دفاع مقدس نشان داد که فرزندان این مرز و بوم فرهنگ غدیر را عینیت بخشیدن و درحالیکه دشمنان با تصورات خود بدنبال ضربه زدن به اسلام بودند.