سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲۶ فروردین ۱۴۰۰

تلاش خود را برای صعود به مرحله پلی‌آف به‌کار می‌بندیم - نمایش محتوای خبر

 

 

تلاش خود را برای صعود به مرحله پلی‌آف به‌کار می‌بندیم

سرمربی تیم والیبال کاله مازندران گفت: تمام تلاش خود را برای صعود به جمع هشت تیم مرحله پلی‌آف لیگ برتر والیبال به‌کار می‌بندیم.

تلاش خود را برای صعود به مرحله پلی‌آف به‌کار می‌بندیم

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان آمل، صبح امروز بهروز عطایی قبل از دیدار حساس هفته بیستم لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور بین کاله مازندران و بانک سرمایه در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: بازی سخت و تنگاتنگی را در خانه پیش‌بینی می‌کنیم.

وی افزود: بانک سرمایه امسال از تیم‌های قدرتمند والیبال لیگ برتر است برای کسب عنوان قهرمانی تلاش دارد.

سرمربی تیم والیبال کاله مازندران با اشاره به اینکه هم‌اکنون بانک سرمایه با بیشترین تعداد پیروزی در بین تیم‌های لیگ برتری در صدر جدول مسابقات جای دارد، بیان کرد: تاکنون ثبات خوبی از تیم بانک سرمایه شاهد بودیم و می‌خواهیم بازی خوب و تماشاگرپسند مقابل این تیم ارائه دهیم.

این مربی گفت: کار سختی مقابل تیم تهرانی بانک سرمایه داریم زیرا به میدان رفتن مقابل این تیم با بازیکنان مطرح و ملی‌پوش سنگین است ولی می‌خواهیم همه توان خود را در زمین به کار بگیریم و با ارائه بازی زیبا و تماشاگرپسند رضایت را به همراه داشته باشیم.

عطایی با اعلام اینکه هواداران کاله از حامیان تیم هستند، اظهار کرد: می‌خواهیم با کمک هواداران آملی و حامیان کاله عرصه را بر حریف تهرانی تنگ کنیم هر چند در این دیدار به پیروزی نیاز داریم.

سرمربی تیم والیبال کاله مازندران گفت: با به کار گرفتن همه سعی و تلاش می‌خواهیم در جمع هشت تیم مرحله پلی‌آف جای گیریم ولی والیبال ورزش لحظه‌ها است و باید با بهترین عملکرد در جمع هشت تیم صعود‌کننده به پلی‌آف قرار بگیریم.