سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۵ فروردین ۱۴۰۰

تلاش برای حضور به موقع اورژانس در محل حادثه - نمایش محتوای خبر

 

 

تلاش برای حضور به موقع اورژانس در محل حادثه

سرپرست اورژانس مرکز فوریت‌های پزشکی 115 ساری و میاندورود گفت: رسیدگی هر چه سریع‌تر و حضور به موقع اورژانس در محل حادثه یکی از وظایفی مهمی است که همه تلاش ما برقراری این امر مهم است.

تلاش برای حضور به موقع اورژانس در محل حادثه

اسماعیل محمدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان میاندورود، اظهار کرد: اورژانس سورک در پی سانحه تصادف یک دستگاه خودروی پیکان‌وانت با یک دستگاه موتور سیکلت که در ظهر جمعه روز گذشته در روستای اسلام‌آباد اتفاق افتاد، طی مأموریتی خارج از میاندورود بود.

وی بیان کرد: با توجه به اینکه آمبولانس سورک در مأموریتی در ساری بود، به همین دلیل اورژانس این شهرستان از نزیک‌ترین پایگاه برای اعزام نیروی کمکی به محل حادثه استفاده کرد.

سرپرست اورژانس 115 ساری و میاندورود خاطرنشان کرد: آمبولانس مرکز فوریت‌های پزشکی 115 سورک در حین برگشت از مأموریت یکی از مصدومان این حادثه را به بیمارستان منتقل و مصدوم دیگر نیز با آمبولانس نکا به بیمارستان منتقل شد.

این مسؤول ادامه داد: با توجه به تأخیری که رخ داد موضوع مهم این است زمانی اورژانس وارد عمل می‌شود که تماس با اپراتور برقرار شود و فاصله بین تماس و حضور در محل حادثه مورد نظر است که قطع بر یقین اورژانس نکا بلافاصله بعد از تماس در محل حادثه اعزام شد.

محمدی در پایان گفت: رسیدگی هر چه سریع‌تر و حضور به موقع اورژانس در محل حادثه یکی از وظایفی مهمی است که همه تلاش ما برقراری این امر مهم است.