جهش تولید | چهارشنبه، ۱۴ خرداد ۱۳۹۹

تلاش برای برگزاری باشکوه مراسم ارتحال امام راحل در مازندران - نمایش محتوای خبر

 

 

تلاش برای برگزاری باشکوه مراسم ارتحال امام راحل در مازندران

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، ربیع فلاح جلودار در جلسه هماهنگی اعزام زائران به حرم امام(ره)  با تبریک ایام شعبانیه اظهار داشت: شخصیت بسیار برجسته امام(ره) را باید به نسل جوان به خوبی معرفی کنیم.

وی تصریح کرد: برای حضور پرشور در مراسم ارتحال امام(ره) باید ارگان‌های دولتی از همدیگر سبقت بگیرند و مسئولان ‌در برگزاری مراسم ارتحال امام(ره) همکاری مناسبی داشته باشند.

استاندار مازندران با اشاره به اینکه برای برگزاری و اعزام زائران به حرم مطهر امام(ره) باید بهتر از سال‌های گذشته باید به وظیفه خویش عمل کنیم، گفت: اگر مسئولان و دست‌اندرکاران برای اعزام زائران با مشکلات و کمبودهای مواجه هستند به استان گزارش دهند تا برای رفع کمبودها اقدام مناسبی انجام شود.

نماینده عالی دولت در مازندران خواستار همکاری فرمانداران در شهرستان‌ها برای اعزام زائران به حرم امام(ره) شد و افزود: مسئولان پایانه‌ استان مازندران نیز همکاری مناسبی در این زمینه با مسئولان سپاه داشته باشند.

این مسئول با اعلام اینکه ستاد ارتحال امام(ره) مردمی است و با حضور اقشار مختلف مردم برگزار می‌شود، تصریح کرد: حضور مسئولان برای ایجاد هماهنگی است و دست‌اندرکاران در این زمینه اقدام مناسبی در دستور کار قرار دهند.