جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ خرداد ۱۳۹۹

تلاش برای ایجاد حماسی سیاسی از وظایف شورا است - نمایش محتوای خبر

 

 

تلاش برای ایجاد حماسی سیاسی از وظایف شورا است

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی شورای اسلامی شهر ساری، فرامرز نقیبی در جلسه شورای شهر ساری اظهار داشت: اتفاقات خوبی در شهرداری ساری رخ داد که رضایت‌مندی مردم شهر و مسافران  را داشتیم.

وی با اشاره به برخی انتقادات در حوزه مدیریت شهری بیان داشت: کسی از انتقادات سازنده خسته و دلگیر نمی‌شود، در زمان تصدی شهرداری توسط «عبوری» پروژه‌های زیادی در سطح شهر اتفاق افتاد که باید بیشتر اطلاع‌رسانی شود.

رئیس شورای شهر ساری گفت: سال 92 با همدلی و وفاق باید به اهداف عالیه مدیریت شهری دست یابیم چراکه مردم از اختلافات استقبال نمی‌کنند با رفاقت و دوستی می‌توان به کارهای بزرگتری  دست یافت.

وی گفت: در سال گذشته دو مرتبه متوالی متمم بودجه داشتیم و اکنون انتخابات بزرگی در پیش داریم و جریان انتخابات نباید به شهرداری آسیبی برساند زیرا تلاش برای ایجاد حماسی سیاسی از وظایف شورا است و شهرداری نیز باید در راستای حماسه اقتصادی ایفای نقش کند.

نقیبی با اشاره به برخی اظهار نظرات در ارتباط با فروش ساختمان شهرداری منطقه یک اذعان داشت: ساختمان شهرداری منطقه یک برای فروش به مناقصه گذاشته شد و افراد متعددی شرکت کردند که یکی از این سرمایه‌گذاران برنده مناقصه شد و از اینکه شهرداری و شورا پس از چندین سال موفق به جلب رضایت و جذب سرمایه‌گذار در شهر ساری شده‌اند باید قدردان بود.

رئیس شورای اسلامی شهر ساری گفت: زمان زیادی به برگزاری انتخابات دوره چهارم شورا نمانده است این دو ماه با آن 10 ماه فرقی نمی‌کند و همگی تا پایان انتخابات مصمم به انجام کار هستیم و هر کسی جایگزین هر عضو شورای شهر با برنامه پیش می‌رود و هدف خدمت به مردم بوده آنانی که لایق خدمت هستند مردم آنان را انتخاب کنند.